مصطفی دنیزلی عصر پنجشنبه در نشست خبری قبل از بازی تیم های تراکتور و پرسپولیس در جمع خبرنگاران افزود: طی سال‌های اخیر بازی‌های رقابتی و پرفشاری در لیگ ایران دنبال شده است و  تیم پرسپولیس در چند سال اخیر از عنوان قهرمانی خود دفاع کرده و به همین دلیل بازی فردا برای هر دو تیم سخت خواهد بود.

سرمربی ترک تبار تراکتور خاطرنشان کرد: فردا دو تیم محبوب و قدرتمند به مصاف هم می‌روند و ما می‌خواهیم هواداران خوشحال به خانه بازگردند و امیدوارم طرف پیروز ما باشیم.

دنیزلی با اشاره به حضور و حمایت پر شورها در ورزشگاه یادگار امام تبریز اضافه کرد: فردا استقبال پرشورها و عزم و خواسته بازیکنان نتیجه را تعیین خواهد کرد.

وی در خصوص حساسیت بازی تراکتور و پرسپولیس عنوان کرد: می‌دانم بازی بسیار حساسی همچون بازی رئال مادرید و بارسلونا را در پیش داریم و توجه کل کشور به این بازی معطوف خواهد بود، همچنین کانال‌هایی از ترکیه برای گزارش این بازی به ایران مراجعه کرده‌اند ولی اندازه این حساسیت را نمی دانم.

سرمربی تراکتور در مورد بازیکنان غایب و مصدوم تیم اعلام کرد: بعضی از بازیکنانمان همچون اکبر ایمانی و مازولا ما را در بازی با پرسپولیس همراهی نخواهند کرد و در طول هفته نیز اشکان دژاگه مصدومیتی داشت که تا فردا منتظر وضعیت او خواهیم بود ولی به هر حال تراکتور هیچ کم و کسری ندارد.

دنیزلی درباره وضعیت کوین فورچونه بازیکن جدید تیم، گفت: کوین دیرتر از سایر بازیکنان به جمع ما اضافه شد، این زمان برای شناختن زبان تیم کافی نیست اما تیم و بازیکنان می‌توانند این زمان را به حداقل برسانند که ما همه در این زمینه به او کمک می‌کنیم.

دیدار تیم خای تراکتور و پرسپولیس از هفته دوم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور فردا جمعه از ساعت ۱۷ و ۴۵ دقیقه در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار خواهد شد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند