منابع مطلع در مصاحبه با روزنامه سعودی الشرق الاوسط گفتند که تصمیم گیران باشگاه الاهلی عربستان به برانکو مربی این تیم آخرین فرصت را دادند تا وضعیت تیم را اصلاح کند و در مسابقه بعدی تیم در سوپرکاپ امیر محمد بن سلمان که قرار است شنبه آتی در برابر تیم الاتفاق بازی کند، نتیجه بهتری بگیرد.

مدیریت باشگاه الاهلی قبل از تصمیم گیری نهایی برای لغو قرارداد برانکو به وی فرصت داده است تا در بازی های بعدی تیم عملکرد خود را اصلاح کند.

مدیران الاهلی تصمیم گرفته اند اگر وضعیت تیم به همین منوال پیش برود و به لحاظ فنی بهبود نیابد، تمهیدات لازم برای ایجاد یک سری تغییرات را پس از هفته دوم بازی ها و استراحت دو هفته ای اتخاذ خواهد کرد.

پس از هفته دوم این رقابت ها، مسابقات به سبب حضور تیم ملی فوتبال عربستان در رقابت های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ دو هفته به تعویق می افتد.

از سوی دیگر، "منصور بن مشعل" سرپرست باشگاه الاهلی با برانکو سرمربی کروات تیم در حضور "احمد الصائغ" رئیس هیات مدیره و "احمد بامعوضه" مدیر اجریی باشگاه به منظور بررسی عملکرد ضعیف تیم در نخستین بازی سوپر کاپ امیرمحمدبن سلمان در برابر تیم العداله نشستی را تشکیل دادند.

سرپرست تیم از برانکو تقاضا کرد که با اتخاذ راه کارهای فوری اشتباهات تیم را اصلاح و توازن را به تیم بازگرداند تا راه دست یابی به پیروزی و تحقق رویایی تیم برای دوستداران باشگاه به حقیقت بپیوندد.

به نوشته این روزنامه، شمار زیادی از هواداران باشگاه الاهلی پس از بازی نخست تیم خود در سوپر کاپ امیرمحمد بن سلمان در برابر تیم العداله از عملکرد برانکو انتقاد و از بازی تیم خود براز نارضایتی کردند.

برانکو ایوانکویچ سرمربی تیم الاهلی پس از مساوی تیم خود در برابر تیم العداله در یک کنفرانس مطبوعاتی گفته بود: فقط سرمربی تیم، مسئول انتخاب ترکیب اصلی تیم است.

برانکو افزود: با احترام به همه بازیکنان حاضر در این تیم و ستاره هایی که از آنان صحبت می شود، بازی های نخست تیم همیشه همراه با شگفتی است و ما علاوه بر این که در بازی نخست خود بودیم با کمی بدشانسی نیز مواجه شدیم.

وی گفت: قبول دارم که اشتباهاتی در انتخاب بازیکنان میانی رخ داده است اما فرصت های بسیاری در طول دو نیمه به ما دست داد و بازیکنان از آن ها استفاده نکردند.

برانکو در پایان مصاحبه خود از هواداران باشگاه به علت کسب نتیجه ضعیف عذرخواهی کرد و گفت هنوز در ابتدای راه هستیم و اشتباهات خود را اصلاح خواهیم کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند