نشریه فوربز به روال هر سال فهرست پردرآمدترین بازیگران مرد را منتشر کرد. در این فهرست دواین جانسون با درآمد ۸۹ میلیون و ۴۰۰ هزار دلاری در صدر است.

جانسون بخش اعظمی از درآمد این سال را از بازی در سری فیلم‌های «جومانجی» به دست آورده است. او که برای بازی در قسمت جدید این فیلم با عنوان «جومانجی: مرحله بعد» ۲۳ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار دستمزد گرفته است، در قسمت پیشین با عنوان «جومانجی: به جنگل خوش آمدید» علاوه بر دستمزد درصدی از فروش گیشه فیلم را نیز دریافت کرد.

از دیگر منابع درآمد این بازیگر بازی در سریال «بالرز» محصول شبکه اچ‌بی‌او است که جانسون برای بازی در هر قسمت آن ۷۰۰ هزار دلار دستمزد گرفته است.

پس از جانسون در فهرست پردرآمدترین بازیگران جهان دو بازیگر مشهور سری فیلم‌های ابرقهرمانی «انتقام‌جویان» جای دارند. کریس همسورث و رابرت داونی‌جونیور دومین و سومین بازیگران پردرآمد سال ۲۰۱۹ هستند.

پوستر فیلم «انتقام‌جویان»

در فهرست فوربز از این سه ستاره هالیوودی که می‌گذریم، به دو بازیگر آسیایی می‌رسیم. آکشای کومار از سینمای بالیوود با درآمد ۶۵ میلیون دلاری چهارمین بازیگر پردرآمد سینمای جهان است و پس از او جکی چان ستاره آشنای سینمای اکشن قرار دارد.

پردرآمدترین بازیگران جهان

ردیف

نام بازیگر

درآمد در سال ۲۰۱۹ (میلیون دلار)

۱

دواین جانسون

۸۹.۴

۲

کریس همسورث

۷۶.۴

۳

رابرت داونی‌جونیور

۶۶

۴

آکشای کومار

۶۵

۵

جکی چان

۵۸

۶

بردلی کوپر

۵۷

۷

آدام سندلر

۵۷

۸

کریس اوانز

۴۳.۵

۹

پل راد

۴۱

۱۰

ویل اسمیت

۳۵

 

منبع‌: فوربز / ۲۱ اوت

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند