علی سلیمانی جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در پردیس در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال و شمال به جنوب محور هراز نیمه سنگین و پرحجم و در برخی مناطقی سنگین در جریان است و پیش‌بینی میشود طی ساعات آینده افزایش داشته باشد.

وی با بیان اینکه ساعاتی پیش ترافیک فوق سنگین در محور ها حاکم بود، گفت: تردد وسایل نقلیه از محور فیروزکوه نیمه سنگین و پرحجم است و خود انواع وسایل نقلیه به مرور و سهولت در حال عبور از این محور مواصلاتی کشور هستند.

سلیمانی با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده، بیان کرد: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم نیمه سنگین و پرحجم است و. به دلیل گنجایش بالای این محورها خودروها بدون مشکل در حال عبور از این محورها به سمت شمال و جنوب هستند.

جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران افزود: هموطنان با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودروهای جلویی، و عدم ارتکاب تخلفات حادثه ساز سفری ایمن را برای خود و دیگر هم وطنانمان رقم بزنند.

وی ادامه داد: رعایت مدیریت زمان سفر و اطلاع از وضعیت راهها، قبل از شروع مسافرت می تواند تاثیر بسزایی در کاهش زمان سفر و اتلاف وقت مسافران دارد، بنابراین هم وطنان قبل از شروع سفر نسبت به آگاهی از وضعیت راه ها اقدام کنند.

سلیمانی اذعان کرد: عوامل پلیس راه ویژه شرق استان تهران با آمادگی صددرصدی و با استفاده از تمامی تجهیزات در سطح محورها حاضر هستند و با رانندگانی که مرتکب تخلفات حادثه سازی که خط قرمز پلیس است شوند برخورد قاطع و قانونی خواهند کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند