سروان مسعود خانجانی افزود: این ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور کرج – چالوس از میدان امیرکبیر تا تونل شماره هفت بوده و از آن محدوده تا پایان محور نیز ترافیک پرحجم ولی روان است.

 همچنین در ترافیک در مسیر شمالی آزاد راه تهران – کرج در محدوده گرمدره و پس از آن از شهرک خاتم الانبیاء (ص) تا پل فردیس و در آزاد راه کرج – قزوین از پل فردیس تا میدان استاندارد نیمه سنگین می باشد.

 وضعیت ترافیکی در این محور از میدان استاندارد تا پل حصارک پرحجم ولی روان است و تردد خودروها در محور جنوبی این آزاد راه ها روان است.

کارشناس مرکز کنترل ترافیک پلیس راه البرز یادآور شد که طرح محدودیت ترافیکی از ساعت ۱۳ امروز تا ساعت ۲ بامداد فردا در مسیر جنوب به شمال محور کرج- چالوس اجرا می شود.

 وی از رانندگان خواست با توجه به شرایط ترافیک سنگین با ماموران پلیس راه همکاری داشته باشند تا از هرگونه حوادث احتمالی پیشگیری شود.  

ماموران پلیس راه برای پیشگیری از حوادث احتمالی و روان سازی  ترافیک  در جاده های  البرز مستقر شده اند.  

استان البرز دارای یک هزار و ۴۵۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که ۱۸ درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان است.  

روزانه به طور متوسط بیش از ۲۰۰ هزار وسیله نقلیه در راه های البرز تردد می کنند که بیش از ۲۰ هزار تردد در جاده کرج - چالوس و بقیه در آزادراه های این استان است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند