هدایت‌الله خادمی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، در تشریح جلسه عصر امروز این کمیسیون گفت: در این جلسه آخرین وضعیت احیای کارت سوخت با حضور مسئولان شرکت پالایش و پخش فراورده‌های نفتی بررسی شد.

 

وی با بیان اینکه مسئولان این شرکت عنوان کردند که استفاده از کارت سوخت عملیاتی شده است، افزود: در این جلسه مسئولان شرکت پالایش و پخش توضیحاتی درباره نرم‌افزار سیستم استفاده از کارت سوخت به اعضای کمیسیون ارائه کردند و گفتند که سیستم از لحاظ امنیتی مشکلی ندارد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس تصریح کرد: مسئولان شرکت پالایش و پخش عنوان کردند که برخی از صاحبان خودرو موفق به دریافت کارت سوخت نشده‌اند که نگرانی در این زمینه وجود ندارد چرا که فعلا می‌توانند از کارت سوخت جایگاه اقدام به سوخت‌گیری برای خودرو خود کنند تا مشکل آنها نیز حل شده و کارت سوخت خود را دریافت کنند.

خادمی با بیان اینکه در این جلسه بحص قاچاق ۱۰ الی ۲۰ میلیونی بنزین مطرح شد، گفت: مسئولان شرکت پالایش و پخش این میزان قاچاق را رد کردند و عنوان کردند که میزان قاچاق در حدود یک میلیون لیتر است که در حال تلاش هستد تا جلوی این میزان قاچاق را نیز بگیرند.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند