سرهنگ سرافراز احمدی در تشریح این خبر بیان داشت: روز گذشته خبری به این کلانتری واصل شد حاکی بر اینکه افرادی با ارائه کارت بازرسی اداره کار مدعی شده اند برخی از کارگران این ساختمان بیمه ندارند و ما باید بابت این موضوع به آن‌ها رشوه چند ده میلیونی بدهیم وگرنه جریمه خواهیم شد.

وی ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع سریعا واحد گشت موتوری کلانتری با مراجعه به آدرس این پروژه به بررسی موضوع پرداخت و کارت این افراد را که خودشان را بازرس اداره کار معرفی کرده بودند دریافت و به استعلام اصالت کارت‌ها پرداخت که مشخص شد این افراد کارت هایشان جعلی است.

این مقام انتظامی افزود: بلافاصله این افراد دستگیر شدند و واحد خودرویی نیز با حضور در محل اقدام به انتقال افراد دستگیر شده به کلانتری کردند که طی بازجویی‌های انجام شده از متهمان مشخص شد این افراد سابقا نیز در محدوده سعادت آباد و شهرک غرب همین اعمال مجرمانه را انجام داده اند و پرونده‌ای مفتوح در اداره آگاهی تهران دارند که از آن پرونده‌ها با قرار وثیقه قانونی آزاد هستند.

وی در ادامه تصریح کرد: کارشناس اداره کار در کلانتری حاضر و به عنوان شاکی برگه شکایتی را علیه این افراد پر کرد و افرادی هم که احتمال می‌رفت شاکی این نفرات هستند شناسایی شدند؛ بنابراین گزارش، در انتها متهمان به مقام محترم قضائی معرفی شدند.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند