رئیس پلیس راه مازندران گفت: هم اکنون آمد وشد خودرو‌ها در جاده‌های هراز، سوادکوه، چالوس، کیاسر و محدوده درون شهری عادی و روان است.

سرهنگ علیرضا قدمی افزود: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۶ صبح امروز تا صبح فردا در جاده‌های استان اعمال می شود .

او گفت: آمد وشد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ امروز تا ساعت ۲ بامداد فردا از کرج به مرزن آباد ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه با اعلام ماموران پلیس راه در محل، از ساعت ۱۶ تا ساعت ۲ بامداد فردا از مرزن آباد به کرج یکطرفه می‌شود.

او با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس، گفت: آمدوشد همه کامیون‌ها وکامیونت‌ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ امروز از جاده هراز ممنوع شد.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: در صورت افزایش حجم تردد و گنجایش نداشتن سطح راه و بمنظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت‌های مقطعی از مسیر شمال به جنوب و یا جنوب به شمال محور‌های هراز و کرج به چالوس اعمال می‌شود.

سرهنگ قدمی افزود: آمد وشد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی تا ساعت ۶ صبح روز سه شنبه ۲۲ مرداد ماه از جاده‌های کرج- چالوس، هراز، سوادکوه و بالعکس ممنوع شد.

او از رانندگانی که قصد تردد در جاده‌های استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند