مهدی شریفی سومین بازیکنی بود که پس از شایان مصلح و سروش رفیعی از لیست پرسپولیس توسط کالدرون کنار گذاشته شد تا در آستانه شروع فصل جدید فوتبالی به دنبال تیم جدیدش باشد.

شریفی در ابتدای لیگ هجدهم و پس از جدایی از سپاهان به پرسپولیس پیوست ولی تا نیم فصل نتوانست به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی سرخ ها برای این تیم بازی کند. شماره ۱۰ فصل گذشته پرسپولیس اما شرایط خوبی علیرغم قهرمانی تیمش نداشت و تنها ۴ بازی و ۱۴۴ دقیقه در لیگ به او بازی رسید.

این مهاجم ۲۶ ساله حالا چند روز پس از جدایی از جمع پرسپولیس، با تیم سومقاییت در لیگ برتر آذربایجان به توافق رسیده است و فصل پیش رو با پیراهن این تیم بازی خواهد.

پیش تر پیمان بابائی نیز در لیگ آذربایجان یکی از بازیکنان فوتبال ایران بوده است.

هواداران ارتش سرخ، سلام.

یک سال قبل در چنین روزهایی افتخار این را داشتم تا با انگشت سرخ رنگ و به همراه پیراهن تیم بزرگ پرسپولیس، عکسی را منتشر و ورود خود به ارتش سرخ را اعلام کنم، چه روزهایی خوبی بود. اگرچه محرومیت نقل و انتقالاتی باعث شد تا یک نیم فصل بیرون بنشینم اما پوشیدن لباس شماره ۱۰ پرسپولیس در تمرین هم افتخاری بود که خوشحالم نصیبم شد. خوشحالم که هرچند اندک اما توانستم در روزهای سخت کنار پرسپولیس باشم و حالا از آن روزهای خوب، دو مدال قهرمانی لیگ و جام حذفی و یک دنیا محبت از طرف شما به یادگار دارم؛ چه چیزی بهتر از این؟

در پرسپولیس تمام روزها خاطرات خوشی بودند که در کنار شما، کادر مدیریت، مربیان، هم تیمی ها و دیگر ارکان باشگاه برایم رقم خورد. بابت تمام این خاطرات از همه شما تشکر می کنم و امیدوارم یک روز دیگر بتوانم با درخشش در تیم پرسپولیس، پاسخ این محبت ها را بدهم.

همچنین ضمن احترام به هواداران عزیز و گرامی تیم سپاهان اصفهان که روزهای بسیار خوبی را با آن ها گذراندم و همین حالا پیام محبت آمیز از آن ها دریافت می کنم، باید به برخی از رسانه های منتسب به این تیم بگویم که بله من از مکتب پرسپولیس هستم و تا ابد این را فریاد خواهم زد.

دوست دارم پیام خداحافظی ام از تیم پرسپولیس که امیدوارم موقت باشد را با پیامی به هواداران ارتش سرخ تمام کنم. دوست دارم یک بار دیگر از خوشحالی خود در زمان پوشیدن پیراهن این تیم بنویسم و بگویم که چه افتخاری است داشتن لباس شماره ۱۰ تیم پرسپولیس؛ من میراث بازیکنان بزرگ و اسطوره ای پرسپولیس بودم و امیدوارم شماره ۱۰ بعدی هم بتواند به خوبی از آن پاسداری کند. صحبت دیگری نیست؛ به امید دیدار دوباره.

5240354

این مطلب برایم مفید است