به گزارش دنیای اقتصاد، قیمت‌ها در بازار طلا، سکه و ارز عصر امروز (شنبه ۱۹ مرداد) در مقایسه با دو روز گذشته با کاهش بیشتری بسته شدند و تنها دلار در صرافی ها در ساعات نخست روز برای بازه کوتاهی افزایش قیمت را تجربه کرد.

دلار در بازار ارز، امروز را با قیمت ۱۱,۸۴۴ (یازده هزار و هشتصد و چهل و چهار) تومان آغاز کرد که در مقایسه با روز پنجشنبه ۱۷ مرداد با افزایش همراه بود اما در ادامه سیر صعودی قیمت دلار نزولی شد و در پایان روز با قیمت ۱۱,۸۰۰ (یازده هزار و هشتصد ) تومان بسته شد.

همچنین دلار در بازار تهران امروز را با قیمتی بالغ بر ۱۱,۹۲۰ (یازده هزار و نهصد و بیست تومان) آغاز کرد و در پایان روز شنبه به روند کاهشی خود ادامه داد و به ۱۱,۷۸۰ (یازده هزار و هفتصد و هشتاد ) تومان رسید.

بازار طلا هم امروز از قاعده کاهش قیمت مستثنی نبود، در این بازار طلای ۱۸ عیار با قیمت ۴۱۸,۱۰۰ (چهارصد و هجده هزار و صد) تومان روز را آغاز کرد و در پایان هم قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار با ۴۱۲,۶۰۰ (چهارصد و دوازده هزار و ششصد ) تومان بسته شد، طلای ۲۴ عیار هم که در ابتدای روز ۵۵۷,۵۰۰ (پانصد و پنجاه و هفت هزار و پانصد) تومان قیمت خورد در آخرین ساعت بازار به ۵۵۰,۱۰۰ (پانصد و پنجاه هزار و یکصد ) تومان رسید.

و اما بازار سکه امروز افت محسوس تری را نسبت به سایر بازارها تجربه کرد، سکه بهار آزادی در ساعات نخست روز در حالی معامله شد که ۴,۱۱۴,۰۰۰ (چهار میلیون و صد و چهارده) هزار تومان ارزش گذاری شد و در پایان روز هم با ۴,۰۷۴,۰۰۰ (چهار میلیون و هفتاد و چهار هزار) تومان بسته شد. سکه امامی نیز سیر نزولی را در پیش گرفت و در حالی که امروز را با ۴,۲۰۵,۰۰۰ (چهار میلیون و دویست و پنج هزار) تومان آغاز کرد در نهایت به ۴,۱۵۹,۰۰۰ (چهار میلیون و یکصد و پنجاه و نه هزار) تومان رسید.

در ادامه جزییات قیمت‌های بسته شده بازار طلا، سکه و ارز امروز را مشاهده خواهید کرد.

قیمت طلا، سکه و دلار امروز 19 مرداد 98

قیمت اونس طلا امروز

امروز هر اونس طلا خلاف رشد قبلی با افت قیمت روبرو بوده است، هر اونس طلا که روز قبل تا ۱,۵۰۷ (یک هزار و پانصد و هفت) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ مصادف با ۱۰ آگوست ۲۰۱۹ - با کاهش ۰.۶۵ درصدی به ۱,۴۹۷ (یک هزار و چهارصد و نود و هفت ) دلار رسید.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر اونس طلا
قیمت (دلار) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۱,۴۹۷ -۱۰ -۰.۶۶ امروز
۱,۵۰۷ ۵ ۰.۳۴ روز قبل
۱,۵۰۲ ۱۶ ۱.۰۶ ۲ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

 

آخرین نرخ گرم طلا ۱۸ عیار

هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۴۱۲,۶۰۰ (چهارصد و دوازده هزار و ششصد ) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، کاهش ۱.۳۳ درصدی داشته است.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر گرم طلا ۱۸ عیار
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۴۱۲,۶۰۰ -۵,۵۰۰ -۱.۳۴ امروز
۴۱۸,۱۰۰ -۳,۰۰۰ -۰.۷۲ ۲ روز پیش
۴۲۱,۱۰۰ ۶,۷۰۰ ۱.۵۹ ۳ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

 

آخرین نرخ گرم طلا ۲۴ عیار

هر گرم طلا ۲۴ عیار امروز با کاهش ۱.۳۴ درصدی، از ۵۵۷,۵۰۰ (پانصد و پنجاه و هفت هزار و پانصد ) تومان به ۵۵۰,۱۰۰ (پانصد و پنجاه هزار و یکصد ) تومان رسید.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر گرم طلا ۲۴ عیار
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۵۵۰,۱۰۰ -۷,۴۰۰ -۱.۳۵ امروز
۵۵۷,۵۰۰ -۴,۰۰۰ -۰.۷۲ ۲ روز پیش
۵۶۱,۵۰۰ ۹,۰۰۰ ۱.۶ ۳ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

 

آخرین نرخ مثقال طلا

در بازار امروز هر مثقال طلا نسبت به ۲ روز پیش، با ۲۲۰۰۰ تومان کاهش، ۱,۷۸۷,۰۰۰ (یک میلیون و هفتصد و هشتاد و هفت هزار) تومان نرخ گذاری شد.

جدول قیمت ۳ روز اخیر هر مثقال طلا
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۱,۷۸۷,۰۰۰ -۲۲,۰۰۰ -۱.۲۴ امروز
۱,۸۰۹,۰۰۰ -۱۵,۰۰۰ -۰.۸۳ ۲ روز پیش
۱,۸۲۴,۰۰۰ ۳۱,۰۰۰ ۱.۶۹ ۳ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

 

قیمت دلار امروز در صرافی

امروز دلار مانند ۲ روز پیش با کاهش قیمت روبرو شد، دلار که ۲ روز پیش تا ۱۱,۸۴۰ (یازده هزار و هشتصد و چهل ) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ مصادف با ۱۰ آگوست ۲۰۱۹ - با کاهش ۰.۳۳ درصدی به ۱۱,۸۰۰ (یازده هزار و هشتصد ) تومان رسید.

جدول قیمت ۳ روز اخیر دلار
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۱۱,۸۰۰ -۴۰ -۰.۳۴ امروز
۱۱,۸۴۰ -۵۴ -۰.۴۶ ۲ روز پیش
۱۱,۸۹۴ -۴۸ -۰.۴۱ ۳ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

 

قیمت دلار در بازار تهران امروز

دلار در بازار امروز تهران، به ۱۱,۷۸۰ (یازده هزار و هفتصد و هشتاد ) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، کاهش ۱.۲۷ درصدی داشته است.

آخرین نرخ یورو

یورو، امروز به ۱۳,۳۰۰ (سیزده هزار و سیصد ) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، کاهش ۰.۳۷ درصدی داشته است.

جدول قیمت ۳ روز اخیر یورو
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۱۳,۳۰۰ -۵۰ -۰.۳۸ امروز
۱۳,۳۵۰ -۴۴ -۰.۳۳ ۲ روز پیش
۱۳,۳۹۴ -۵۱ -۰.۳۹ ۳ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

 

قیمت پوند امروز

پوند امروز با کاهش ۲.۱۱ درصدی، از ۱۴,۵۰۱ (چهارده هزار و پانصد و یک ) تومان به ۱۴,۲۰۰ (چهارده هزار و دویست ) تومان رسید.

آخرین نرخ سایر ارزها

در بازار امروز درهم امارات ۳,۲۱۳ (سه هزار و دویست و سیزده ) تومان، لاری گرجستان ۴,۰۱۴ (چهار هزار و چهارده ) تومان، لیر ترکیه ۲,۱۴۹ (دو هزار و یکصد و چهل و نه ) تومان، دلار استرالیا ۸,۰۱۱ (هشت هزار و یازده ) تومان، فرانک سوئیس ۱۲,۱۳۶ (دوازده هزار و یکصد و سی و شش ) تومان، منات آذربایجان ۶,۸۴۹ (شش هزار و هشتصد و چهل و نه ) تومان، دلار کانادا ۸,۹۲۵ (هشت هزار و نهصد و بیست و پنج ) تومان، روبل روسیه ۱۸۱ (یکصد و هشتاد و یک ) تومان، بات تایلند ۳۸۴ (سیصد و هشتاد و چهار ) تومان و رینگیت مالزی ۲,۸۲۲ (دو هزار و هشتصد و بیست و دو ) تومان نرخ گذاری شدند.

قیمت سکه بهار آزادی امروز

امروز سکه بهار آزادی مانند ۲ روز پیش با کاهش قیمت روبرو شد، بطوری که سکه بهار آزادی که ۲ روز پیش تا ۴,۱۳۴,۰۰۰ (چهار میلیون و یکصد و سی و چهار هزار) تومان رسیده بود، امروز - شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ مصادف با ۱۰ آگوست ۲۰۱۹ - با کاهش ۱.۴۷ درصدی به ۴,۰۷۴,۰۰۰ (چهار میلیون و هفتاد و چهار هزار) تومان رسید.

جدول قیمت ۳ روز اخیر سکه بهار آزادی
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۴,۰۷۴,۰۰۰ -۶۰,۰۰۰ -۱.۴۸ امروز
۴,۱۳۴,۰۰۰ -۲۰,۰۰۰ -۰.۴۹ ۲ روز پیش
۴,۱۵۴,۰۰۰ ۷۰,۰۰۰ ۱.۶۸ ۳ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

 

آخرین نرخ سکه در بازار تهران

سکه در بازار امروز تهران، به ۴,۱۷۰,۰۰۰ (چهار میلیون و یکصد و هفتاد هزار) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، کاهش ۱.۴۳ درصدی داشته است.

قیمت سکه امامی امروز

سکه امامی، امروز به ۴,۱۵۹,۰۰۰ (چهار میلیون و یکصد و پنجاه و نه هزار) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، کاهش ۱.۲۹ درصدی داشته است.

جدول قیمت ۳ روز اخیر سکه امامی
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۴,۱۵۹,۰۰۰ -۵۴,۰۰۰ -۱.۳ امروز
۴,۲۱۳,۰۰۰ -۳۷,۰۰۰ -۰.۸۸ ۲ روز پیش
۴,۲۵۰,۰۰۰ ۵۲,۰۰۰ ۱.۲۲ ۳ روز پیش
به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می شوند

آخرین نرخ نیم سکه

نیم سکه امروز با کاهش ۰.۸۹ درصدی، از ۲,۲۴۸,۰۰۰ (دو میلیون و دویست و چهل و هشت هزار) تومان به ۲,۲۲۸,۰۰۰ (دو میلیون و دویست و بیست و هشت هزار) تومان رسید.

قیمت ربع سکه امروز

در بازار امروز ربع سکه نسبت به ۲ روز پیش، با ۲۰۰۰۰ تومان کاهش، ۱,۴۲۹,۰۰۰ (یک میلیون و چهارصد و بیست و نه هزار) تومان نرخ گذاری شد.

آخرین نرخ سکه گرمی

همچنین هر سکه گرمی با کاهش ۰.۱ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۹۵۸,۰۰۰ (نهصد و پنجاه و هشت هزار) تومان معامله شد.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند