سرهنگ کیومرث حسنوند رئیس کلانتری ۱۰۹ بهارستان اظهار کرد: روز گذشته مردی در مراجعه به کلانتری اعلام کرد که از منزل‌اش هنگام عدم حضور در محل سرقت شده است که تیم عملیات کلانتری با حضور در آدرس اعلامی تحقیقات اولیه را در این رابطه آغاز کردند و مشخص شد طلاجات مالباخته به ارزش ۲۵۰ میلیون تومان سرقت شده است.

او ادامه داد: تحقیقات از شاکی انجام و مشخص شد او هشت ماه پیش کلید خانه خود را به کارمندش که کارهای خانه‌اش را نیز انجام داده است، سپرده تا از روی آن یک کپی بزند که به احتمال زیاد همان موقع این کارمند موفق شده است کپی دیگری نیز از کلید خانه تهیه کند.

سرهنگ حسنوند تصریح کرد: در ادامه با هماهنگی‌های قضائی مأموران حکم ورود به منزل کارمند این فرد را تهیه کردند و با حضور سریع در محل اقدام به دستگیری متهم و تجسس خانه‌اش کردند که مشخص شد طلاجات سرقتی در محل وجود دارد.

او افزود: متهم به همراه اموال مکشوفه به کلانتری دلالت داده شد که صراحتا جرم خود را گردن گرفت و با ابراز پشیمانی اعلام کرد هنگام تهیه کپی از کلید خانه صاحبکارش، یک عدد نیز برای خودش تهیه کرده است و روز گذشته با علم به اینکه کسی در خانه صاحبکارش حضور نخواهد داشت به آنجا رفته و سناریوی سرقت اش را اجرا کرده است.

این مقام انتظامی ادامه داد: با توجه به اعترافات متهم و شکایت شاکی، پرونده‌ای در این زمینه تشکیل و متهم به مقام محترم قضائی برای انجام سیر مراحل قانونی پرونده معرفی شد؛ بنابراین گزارش، رئیس کلانتری ۱۰۹ بهارستان به شهروندان توصیه کرد به هیچ عنوان به کارمندان و اطرافیان خود اطمینان بیجهت نداشته باشید تا همانطور که بارها برای افراد پیش آمده است به دلیل این اعتماد بیجا مورد صدمه قرار نگیرید.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند