تمرین اموز تیم فوتبال استقلال در شرایطی در ورزشگاه نفت تهرانسر برگزار شد که امیر حسین فتحی در محل تمرین آبی پوشان حضور داشت.

وی به محض حضور در محل تمرین با بازیکنان صحبت کرد و خطاب به آنها گفت: ابتدا به شما خسته نباشید می‌گویم. دلم برای شما تنگ شده بود. پیش از شروع لیگ است؛ سر ما و باشگاه شلوغ است و نتوانستیم خدمت شما برسیم. در فاصله ۸ تا ۱۰ روز قبل از شروع مسابقات احساس کردم بهترین فرصت است تا برای دیدن شما به اینجا بیایم و یک دیداری تازه کرده و به شما خسته نباشید بگویم.

فتحی تاکید کرد: پیگیر فعالیت شما هستم. خدا را شکر تمرینات خوب است و امیدوارم روز به روز بهتر شوید. ما در فکر شما هستیم و می خواهیم مشکلات شما را برطرف کنیم. امسال با توجه به مسائل پیش آمده، بحث مالی بهتر از پارسال است و امیدواریم مشکلی پیش نیاید تا با این کادر خوب، بازیکنان و کادر سرپرستی و البته قرعه ای که داریم به دنبال کسب سه جام برویم. این کمترین چیزی است که از شما انتظار می رود. نمی خواهم زیاد صحبت کنم چون می‌دانم آقای استراماچونی حساس است که تمرین سر موقع آغاز شود. با کاپیتان شما مرتب در تماس هستم و اگر موضوعی لازم باشد ایشان به من می گوید.

*بعد از صحبت های فتحی با بازیکنان وی با جواد زرینچه به صحبت پرداخت.

*در بخش ابتدایی تمرین بازیکنان به کارهای استقامتی و عبور از موانع پرداختند و سپس تمرین ضربات ایستگاهی توسط استراماچونی برای آنها در نظر گرفته شد.

* شیخ دیاباته در محل تمرین امروز تیمش حضور نداشت. این بازیکن فعلا به دلیل مصدومیت نمی تواند با آبی پوشان تمرین کند.

* بازیکنان تیم استقلال بعد از پشت سر گذاشتن آیتم های تمرینی در قالب دو تیم آبی و زرد به فوتبال درون تیمی پرداختند که این آیتم نیز تحت نظارت سباستین و استراماچونی انجام شد.

* استقلالی ها به دنبال برگزاری یک دیدار دوستانه دیگر هستند که البته بازی با پیکان به این تیم پیشنهاد شده ولی برگزاری این دیدار هنوز قطعی نشده است.

تیم فوتبال استقلال در هفته اول لیگ برتر در تهران به مصاف ماشین سازی تبریز خواهد رفت.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند