سردار خلیل واعظی گفت: در پی  وقوع یک فقره تیراندازی در ساعت چهار بامداد هفدهمین روز تیرماه در محله کریم آزاد برازجان تیم گشت پلیس به محل حادثه اعزام شد.

وی بیان کرد: پس از حضور پلیس مشخص شد مرد ۲۸ ساله به هویت «بهرام» بر اثر اصابت گلوله مجروح به بیمارستان منتقل و بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرده است.

به گفته سردار واعظی، بنا به اظهارات اولیه همسر متوفی، چند نفر ناشناس با سر و صورت پوشیده به قصد سرقت موتورسیکلت پارک شده در حیاط،  وارد منزل شده که پس از مقاومت صاحبخانه، وی را با شلیک گلوله مصدوم و موتورسیکلت را به سرقت بردند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با انتقال پرونده این حادثه به پلیس آگاهی دشتستان تیمی مجرب از کارآگاهان جرایم جنایی پس از ۲۵ شبانه روز اقدام اطلاعاتی، علمی، پلیسی و تحقیقات میدانی سه نفر مظنون این حادثه را شناسایی کردند.

وی اظهار داشت: متهمین که سه برادر بودند در یکی از بلوار های شهر برازجان سوار بر یک دستگاه خودرو توقیف و دستگیر شدند که پس از انتقال به پلیس آگاهی یکی از آنها ضمن اعتراف به بزه انتسابی با همکاری دو برادر دیگرش علت آن را اختلاف قبلی با مقتول عنوان کرد. اسلحه به کار رفته در این حادثه نیز کشف شد.

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند