سرهنگ فرزاد تاجره گفت: در پی سرقت دو دستگاه خودروی زانتیا در حوزه شمال و شمال غرب تهران، موضوع در دستور کار عوامل عملیات کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس قرار گرفت.

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: عوامل عملیات کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس از طریق اقدامات عملیاتی، موفق به شناسایی دو نفر در این پرونده شدند که با خودروی پژوپارس، خودروهای زانتیا را می‌دزدیدند.

وی عنوان کرد: دو سارق به صورت باندی خودرو می‌دزدیدند که با هماهنگی قضایی، دو تیم عملیات از کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس به شهرستان‌های مرزی (محل اختفای سایر اعضای باند) اعزام و موفق به دستگیری سه متهم دیگر این پرونده شدند.

وی گفت: این سارقان سندهای خودروهای سرقتی را با خودروهای تصادفی دیگر جابه‌جا کرده، بر روی شماره‌های بدنه و موتور خودروها سنگ گرفته و خودروهای سرقتی را به عنوان خودروی جدید و با قیمت بسیار پایین‌تر می‌فروختند.

سرهنگ تاجره افزود: تاکنون از اعضای این باند، سه دستگاه خودروی زانتیا، پنج دستگاه خودروی قطعه‌قطعه شده، بیش از ۳۰ قطعه در خودرو، ۲۰ قطعه در صندوق‌عقب، هفت عدد داشبرد، ۶ باک بنزین و سایر قطعات از قبیل گیربکس و موتور کشف شده است.

 

 

این مطلب برایم مفید است