این دختر ۲۱ ساله حدود یک ماه پیش شامپو نرم کننده پنتن را خریداری کرد و دیروز تصمیم به استفاده از این شامپو گرفت اما نتیجه ای که از این محصول گرفت فاجعه بار بود.

 

چالش اینستاگرامی دختر ۲۱ ساله را کچل کرد؟!

اشلی رابینسون هنگام خروج از حمام متوجه شد که موهایش بوی ناخوشایندی دارد ، بنابراین دوباره و دوباره آن را شستشو داد ، اما موهایش شروع به ریزش در توده هایی بزرگ کرد. لازم به ذکر است که اشلی تنها زندگی می کند و در نتیجه این ماجرا پای شرکت تولید کننده محصول و فروشنده را نیز به ماجرا باز می کند.

پس از مراجه اشلی به اورژانس ، پوست سر اشلی همچنان قرمز و تحریک شده بود ، بنابراین وی به بخش تخصصی پوست ارجاع داده شد و متخصص نیز گفت تنها یک راه حل باقی مانده است؛ باید همه موهای خود را کوتاه کند. اشلی در فیس بوک خود نوشت که از زمان ریزش موهای خود دچار حملات اضطرابی شده است و نمی خواهد در ملاء عام بیرون برود. او نوشت: "فردا به محل کار خودم برمی گردم و بسیار مضطرب هستم. احساسات من هرگز به این حد بالا نبوده است. من کار و مردم خود را دوست دارم اما می ترسم که آسیبی دیگر ببینم ."

چالش اینستاگرامی دختر ۲۱ ساله را کچل کرد؟!

اما پلیس در خصوص این پرونده چند مظنون دارد. مظنون اولیه شرکت تولید کننده شامپو است. مظنون دوم فروشنده و در نهایت مظنون سوم دوستان اشلی. درواقع از مدتی پیش دوستان اشلی یک دور شوخی اینستاگرامی به شکل چالش به راه انداخته بودند و هر روز نوبت به یک نفر بود که از این چالش آسیب ببیند، در نتیجه حدس زده می شود شاید این ماجرا نیز بخش از همان نوع چالش باشد.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند