آمریکا ده‌ها رسانه فارسی زبان راه اندازی کرده و سالانه میلیارد‌ها دلار هزینه آن‌ها می‌کند تا به ادعای خودشان، به طور مستقیم با مردم ایران گفتگو کنند؛ از صدای آمریکا گرفته تا رسانه‌های دسته چندمی همچون آمدنیوز.

در کنار این رسانه ها، دیگر کشور‌های غربی همچون انگلیس نیز با راه اندازی شبکه‌هایی همچون بی بی سی و من و تو، در این مسیر به آمریکایی‌ها کمک می‌کنند.

اخیرا عربستان سعودی نیز با راه اندازی شبکه سیاسی ایران اینترنشنال در لندن، رسانه‌ای دیگر به جمع رسانه‌های قبلی خود علیه ایران اضافه کرد با این تفاوت که در این شبکه، به صراحت سیاست‌های آمریکا را پیگیری می‌کند.

حالا چه شده که پمپئو با چنین گروه رسانه ای، خواهان گفتگوی مستقیم با مردم ایران است؟! مگر سال‌ها ادعا نکردند که مردم ایران از رسانه‌های داخلی زده شده اند و تنها گوش به رسانه‌های خارج از کشور دارند؛ پس چه شده برای گفتگوی مستقیم با ایرانی‌ها معطل تریبون گرفتن از رسانه‌های داخلی هستند؟!

به نظر می‌آید آمریکایی‌ها در جنگ تبلیغاتی جدید خود علیه ایران، باز هم گاف داده و قبول کرده اند که رسانه‌های چندین میلیارد دلاری آن‌ها هیچ کارایی ندارند و ملت بزرگ ایرانی، توجهی به آن‌ها ندارند

 

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند