سرهنگ جلیل موقوفه‌ای در گفت‌وگو با ایسنا، درباره روند برگزاری انتخابات شورایاری‌ها خاطرنشان کرد: برابر هماهنگی‌های انجام شده از ساعت 8 صبح امروز یعنی زمان آغاز رسمی انتخابات شورایاری‌ها ماموران پلیس در بیش از ۱۷۰۰ شعبه اخذ رای در ۱۵۲ محله پایتخت مستقر شدند.

 

وی با بیان اینکه استقرار ماموران پلیس تا پایان رای گیری و تحویل شعب اخذ رای ادامه خواهد داشت، گفت: در حال حاضر در هر شعبه اخذ رای ماموران پلیس مستقر بوده و نسبت به تامین نظم و امنیت اقدام خواهد کرد. همچنین هماهنگی‌های لازم با عوامل پلیس راهنمایی و رانندگی انجام شده تا نسبت به روان سازی ترافیک در شعب اخذ رای در صورت نیاز اقدام شود.

 

موقوفه‌ای با بیان اینکه تا کنون گزارشی از اخلال در روند برگزاری انتخابات نداشته‌ایم و این انتخابات در امنیت کامل برگزار شده است، گفت: همکاران من در آماده باش کامل بوده و خوشبختانه شهروندان نیز همکاری خوبی با شهروندان داشته‌اند ضمن اینکه لازم است در ادامه نیز همکاری شهروندان با پلیس ادامه داشته و به دستورات و توصیه‌های مامورین حاضر در شعب اخذ رای به منظور تامین نظم و امنیت اقدام کنند.

وی درباره اینکه آیا بازرسین نامحسوس نیز در شعب اخذ رای حضور خواهند داشت، گفت: علاوه بر ماموران پلیس ماموران نامحسوس نیز از شعب اخذ رای بازدید خواهند کرد تا در صورت مشاهده موارد ناامنی با آن برخورد کنند.

 

این مطلب برایم مفید است