مرگ انواع مختلفی دارد اما گاهی نمی توان بین خودکشی و مرگ ناگهانی مرز درستی قائل شد. ماجرای مرگ مرد چینی در پخش زنده نیز از همین نمونه ها محسوب می شود. مردی که می خواست در یک چالش پر هیجان شرکت کند اما در نهایت جان باخت.

این مرد چینی و سی و پنج ساله که به نام سان شناخته می شد و در DouYu؛ یکی از بزرگترین پلتفرم های جریان ساز در چین عضو بود، تصمیم گرفت برای ایجاد چالش زنده با یک هزار و پانصد فالوور خود شروع به مصرف خوراکی های جنجالی کند. او پیش از این نیز ترکیبی های عجیبی خورده بود برای مثال در یک لایو خود پانزده نوع ماده بی ربط شامل گوشت خام گوسفند، کرم های خوراکی، سرکه، تخم مرغ، ماء الشعیر و نوشیدنی های مختلف را با یکدیگر مخلوط کرد و خورد.  

اما در آخرین لایو، او شروع به خوردن سوسک، کرم و حشرات سمی کرد البته او در آن لحظه جان نباخت بلکه ساعاتی بعد جسد وی توسط یکی از دوستانش پیدا شد و پلیس تایید کرد که او بدون هیچ گونه علائم حیاتی در اتاق خوابش پیدا شده است. این مقامات تاکید کردند که مرگ وی به علت مصرف خوراکی هایی بوده که سمی بوده اند و وی در جریان لایو آن خوراکی ها را خورده است.

پیش از این نیز چینی هایی دیگر با هدف شیرین کاری در لایو به رفتارهایی عجیب مثل پریدن از بام یا خوابیدن روی ریل های قطار روی آورده اند و این موضوع یک هشدار برای همه است که بدانند جانشان در خطر است.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند