مدیر روابط عمومی نیروی انتظامی خواف در پاسخ به پیگیری موضوع  به تایید مرگ زن جوان و جراحت همسرش اکتفا و به دلیل آنچه که وی جریحه‌دار نشدن افکار عمومی جامعه نامید از ارائه هرگونه اطلاعات بیشتر پرهیز کرد.

گفته می‌شود این زوج جوان صبح دیروز از منزل خارج می‌شوند و عصر همان روز در دامنه کوه سینو در حوالی شهرنشتیفان مورد حمله فرد یا افراد ناشناس قرار می گیرند و پس از نزاع خونین، با ضربات چاقو مجروح می‌شوند و پیکرهای مجروح و خونین آن‌ها به بیمارستان ۲۲ بهمن خواف منتقل می‌شود.

یونس بهره‌مند، مدیر روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خواف نیز در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا پیرامون شایعات مطرح شده درباره نحوه معالجه و تاثیر تاخیر و یا کم کاری کارکنان بیمارستان در فوت زن جوان، توضیح داد: یک زوج مجروح دیروز به بیمارستان ۲۲ بهمن خواف منتقل شدند که زن جوان به علت شدت جراحات و با وجود تلاش پزشکان معالج، در حین درمان جان باخت و مرد جوان نیز به علت جراحات شدید در بخش مراقبت‌های ویژه تحت نظر پزشکان است.

وی اضافه کرد: در ارائه خدمات پزشکی به مجروح از زمان پذیرش تا اتاق عمل، کم کاری و تاخیری در کار نبوده و نظر نهایی علت فوت مجروح بر عهده پزشکی قانونی است و ما تا اعلام نظر پزشکی قانونی صبر می‌کنیم.

بهره‌مند بیان کرد: در بیمارستان ۲۲ بهمن خواف جراح قلب نداریم؛ جراح با وجود تعدد ضربات چاقو در ناحیه قفسه سینه مجروح و به رغم اینکه امیدی به زندگی وی نبود، برای نجات جان وی از هیچ گونه تلاشی دریغ نکرد.

گزارش ایسنا می افزاید؛ مقتول، فروشنده صنایع دستی در حوالی آس بادهای شهر نشتیفان خواف بود.

در بررسی صحنه جرم، آلت قتاله پیدا شده و پرونده کشف حقیقت این نزاع خونین از سوی اداره جنایی پلیس آگاهی نیروی انتظامی و دادگستری خواف در دست پیگیری است.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند