با توضیح خود زیدان برای گرت بیل مبنی بر اینکه او را در تیمش نمی‌خواهد دوران بازیکن اهل ولز رسماً در تیم فوتبال رئال مادرید به پایان رسید.

خود بیل در روزهای اخیر تمام سعی‌اش را کرد تا مقابل شایعات مطبوعات بایستد و نشان داد که دوست دارد در رئال مادرید بماند، اما به نظر وقتش رسیده که چمدان‌هایش را ببندد و محتمل‌ترین مقصد برای او لیگ فوتبال چین است.

البته درباره مقصد او هنوز گمانه‌زنی‌هایی می‌شود، اما نکته قطعی این است که شماره ۱۱ رئال مادرید فصل آینده لباس این تیم را به تن نخواهد کرد. او حالا به پایان دوره ۶ ساله‎اش در رئال مادرید رسیده و در این مدت بیشتر از درخشش دوران تاریک داشته است، مخصوصاً که رئال او را به عنوان جانشین رونالدو جذب کرد، ولی بعد از ترک مادرید توسط ستاره پرتغالی هم او نتوانست خودش را به هواداران ثابت کند.

پیش از این صحبت از پیشنهاد تیم‌هایی مانند منچستریونایتد برای این بازیکن مطرح بود و حتی درباره بازگشت احتمالی او به تاتنهام هم مطالبی منتشر شد، اما با این حال وسوسه‌کننده‌ترین پیشنهاد متعلق به شانگهای شنهوا چین است و به همین دلیل به احتمال زیاد شاهد حضور او در لیگ چین در فصل آینده خواهیم بود.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند