شایان مصلح بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس که بعدازظهر امروز به همراه سروش رفیعی برای مشخص شدن وضعیت خود راهی باشگاه پرسپولیس شده بود با اشاره به اینکه ایرج عرب علیرغم آگاهی از حضور این دو بازیکن از درب دیگری باشگاه را ترک کرده است، گفت: سروش جان گفت که ما از یک در آمدیم و آقای عرب از یک در دیگر بدون خداحافظی رفتند. اول اینکه از همینجا من با آقای عرب خداحافظی می کنم.

مصلح ادامه داد: مسئله قبلی هم اینکه من دیر به دیر به باشگاه می آمدم و برای همین از نقشه استفاده می کردم تا ببینم کدام راه شلوغ است و کدام راه خلوت. البته الان می دانم؛ مثلا اینکه بهتر است شنبه ها از چمران بیایم و یکشنبه ها از یک مسیر دیگر ( باخنده). چون هر روز به باشگاه می آئیم تا به نتیجه برسیم که الحمدالله هنوز میسر نشده و امروز هم می گویند فردا بیایید. امیدوارم این فرداها ادامه دار نباشد. ما یک هفته است که از ترکیه آمده ایم. تمام تیم ها بسته شدند. موضوع خیلی ساده است؛ یا یکطرفه با ما فسخ کنند و بگویند ما شما را نمی خواهیم. بروید و هر کاری دوست دارید بکنید یا اینکه خیلی منطقی به توافق برسیم. خیلی ساده است و راه حل همین دو راه است. حالا امیدوارم فردا به نتیجه برسیم.

شایان مصلح در واکنش به این سوال که شاید برخی واکنش های شما به کنار گذاشته شدن ازلیست هواداران را ناراحت کرده است، بیان کرد: شما بروید و ببینید که من چه چیزی گفتم. لایو من موجود است. من ۱۵ ، ۲۰ مرتبه به هواداران گفتم که دوستتان دارم. گفتم این پرسپولیس و لوگوی باشگاه است که می ماند. من و سروش و گنده تر از ما آمده اند و رفته اند. این را خود هواداران هم می دانند. ما بازیکنانی بودیم که با مصدومیت هم بازی کرده ایم. البته وظیفه داشته ایم که بازی کنیم ولی وظیفه نداشتیم با مصدومیت برای تیم بازی کنیم.‌ اما ما چون تیم را دوست داشتیم، با مصدومیت بازی کردیم و منتی هم نداریم. داستان دو طرفه بوده و هم ما و هم هواداران همدیگر را دوست داریم. اینچنین نبوده که هواداران از ما ناراضی بوده باشند. بعد از لایو هم خیلی از آنها به من گفتند که ما از دست شما ناراضی نیستیم و از مدیران باشگاه ناراحتیم. خیلی ها به من گفتند قرضی برو و برگرد. قطعا این علاقه دو طرفه است و تمام تلاشم را می کنم که این برگشت زودتر انجام شود.

مدافع فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به پیشنهاداتی که از دو باشگاه اصفهانی داشته، بیان کرد: من هیچ پیشنهادی را نه تایید می کنم و تکذیب. منتظریم تکلیفمان با باشگاه مشخص شود و بعد در این باره تصمیم بگیریم.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند