ماجرای این پرونده جنایی از دقایق اولیه بامداد دیروز، زمانی خواب را از چشمان قاضی ویژه قتل عمد مشهد ربود که صدای زنگ تلفن همراه مقام قضایی، حکایت از وقوع یک جنایت هولناک داشت.

 

یکی از نیرو‌های انتظامی در تماس نیمه شب با قاضی کاظم میرزایی، او را در جریان نزاعی مرگبار قرار داد که در آن عده کشی چند جوان کافه نشین، به قتل یک جوان دیگر گره خورده بود.

 

در پی دریافت این خبر، بلافاصله قاضی ویژه قتل عمد، عازم منطقه دهرود مشهد شد و به تحقیق میدانی پرداخت. بررسی‌های شبانه نشان می‌داد دو نفر که از فردی طلبکار بودند شبانه به خانه او رفته و با ایجاد یک درگیری هولناک، شیشه‌های منزل او را تخریب کرده‌اند. در همین اثنا، چند جوان دیگر «کافه نشین» که در آن ساعت بامداد از قهوه خانه بیرون آمده بودند با دو جوان قمه به دست روبه رو شدند و کار به قدرت نمایی کاذب کشید.

 

این شاخ و شانه کشی‌ها ناگهان به درگیری خونینی کشید و شیشه‌های یک خودرو نیز فرو ریخت. هنگام این درگیری وحشتناک شبانه ناگهان چندین ضربه کارد بر پیکر یکی از افراد حاضر در درگیری وارد آمد و او نقش بر زمین شد. با فرار عوامل این نزاع خونین از صحنه حادثه، نیرو‌های امدادی پیکر خون آلود جوان مجروح را به مرکز درمانی رساندند، اما او بر اثر ضربات مرگبار کارد جان خود را از دست داد.

 

بنابر این گزارش، در تحقیقات میدانی مقام قضایی که تا صبح دیروز به طول کشید هفت تن از عوامل این نزاع مرگبار در حالی دستگیر شدند که شاهدان عینی از حضور جوان ۱۸ ساله معروف به قوچ نیز سخن گفتند، به همین دلیل «قوچ» سپیده دم دیروز  در چنگ کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی گرفتار شد و در حالی که سر و وضعی خون آلود داشت، ادعا کرد که در این درگیری نقشی نداشته و فقط مقتول را هل داده است.

 

بررسی‌های بیشتر درباره این جنایت وحشتناک با صدور دستورات ویژه‌ای از سوی قاضی میرزایی همچنان ادامه دارد.

 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند