سرعتی زن جوان تیم ملی والیبال درباره تجربه حضورش در رقابت‌های لیگ ملت‌ها گفت: دومین تجربه‌ام در مسابقات لیگ ملت ها بود، سال گذشته، هفته چهارم و پنجم در کنار تیم بودم اما امسال شرایط فرق کرد و از ابتدا در کنار تیم ملی حضور داشتم.

علی اصغر مجرد ادامه داد: در هفته نخست رقابت‌ها بازی‌های خوبی در چین برگزار و سه پیروزی کسب کردیم. هفته دوم فقط مقابل برزیل مغلوب شدیم، در هفته سوم و چهارم به میزبانی ایران ۵ پیروزی از ۶ بازی داشتیم و کار صعود به هفته پایانی کشید. در این هفته نیز با شکست تیم صربستان به مرحله نهایی صعود و در جمع شش تیم برتر قرار گرفتیم.

ملی پوش والیبال تاکید کرد: صعود از بین شش تیم برتر دنیا کار راحتی نیست و بازی با این تیم ها آسان نبود. متاسفانه در بازی مقابل لهستان، نمی دانم بگویم بد باختیم یا اینکه مقابل تیم جوان لهستان غافلگیر شدیم اما در بازی برابر برزیل نسبت به بازی نخست بهتر بازی کردیم. برزیل یکی از قدرت های والیبال جهان است و بازی سختی داشتیم.

وی افزود: در حالیکه ۲ دست عقب بودیم کار سختی برای برگشت به بازی داشتیم اما موفق شدیم و بازی را در ست شماری برابر کردیم. متاسفانه در ست آخر اشتباهات فاحش داوری در امتیاز های حساس مانع پیروزی تیم ایران شد. بازیکنان تمام تلاش خود را کردند اما نشد و در نهایت عنوان پنجمی را کسب کردیم که مقام بدی نیست. می توانستیم عنوان بهتری به دست آوریم ولی شرایط این طور رقم خورد و مانع از روی سکو رفتنمان شد.

مجرد درباره تجربه اش در این مسابقات گفت: تجربه خوبی کسب کردم، نکات زیادی در این رقابت‌ها در کنار هم تیمی هایم آموختم. حضور در مسابقات لیگ ملت‌ها به سودم شد و به مسیر والیبالی ام کمک کرد. دوست دارم همین راه را ادامه دهم و به تجربیاتم بیافزایم.

سرعتی زن تیم ملی والیبال با اشاره به مسابقات انتخابی المپیک ادامه داد: تیم ملی شرایط خوبی دارد. مرحله نخست کسب سهمیه در گروه ایران به میزبانی روسیه برگزار خواهد شد و همین کار را سخت می کند. ملی پوشان تمام تلاش خود را برای کسب سهمیه خواهند کرد. تیم ملی روسیه پس از قهرمانی در لیگ ملت‌ها با تزریق بازیکنان جوان و ستاره هایش با تیم قدرتمند تری برابر ایران قرار خواهد گرفت اما ما نیز تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا سهمیه را به دست آوریم.

والیبالیست جوان تیم ملی درباره شانس حضورش در ترکیب تیم ملی برای مسابقات انتخابی المپیک گفت: تمام تلاش خود را هم در تمرینات و هم در فرصت داده شده برای بازی خواهم کرد تا به تیم ملی کمک و بهترین عملکرد را برای کشورم داشته باشم. همه ما سرباز تیم ملی هستیم و باید به تیم ملی خدمت کنیم.

علی اصغر مجرد در پایان درباره وضعیت مصدومیتش گفت: در اوایل ست دوم بازی برابر برزیل با بازیکن خودی برخورد و از ناحیه مچ پا دچار آسیب شدم. با گذشت ۵ روز شرایط خوبی دارم. در روزهای ابتدایی کمی پایم ورم داشت اما حال ورم خوابیده و می توانم به راحتی راه بروم. با هماهنگی هایی که با افروزی، پزشک تیم دارم درمان را پیگیری تا با سلامت کامل در اردوهای ملی شرکت کنم.

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند