محمدرضا داورزنی در گفت‌وگو با فارس در مشهد درخصوص حضور جواد محجوب در کانادا و شرکت در MMA، گفت: من تا همین لحظه در جریان رفتن جودوکار خوب کشورمان به کانادا نبودم، برعهده همه ما است که شرایط را برای قهرمانان ملی تسهیل کنیم تا دچار این مشکلات نشوند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: این موضوع را از آرش میراسماعیلی پیگیری می‌کنم که به چه دلیل این موضوع مطرح شده. تلاش می‌کنیم شرایط را به گونه‌ای فراهم کنیم که این ورزشکار کماکان بتواند در جودو فعالیت خود را ادامه دهد و موجب تغییر نگاه و ذائقه او نشود. طبیعتاً محجوب یک سرمایه ملی است و نباید به سادگی او را از دست دهیم.

وی درخصوص زمان برگزاری مجمع انتخاب رئیس فدراسیون والیبال عنوان کرد: حدود ۱۰ روز آینده ثبت نام انتخابات آغاز می‌شود و طی فرآیندی که دارد دو ماهی زمان می‌برد تا برگزار شود، اما انجام می‌شود.

داورزنی درخصوص حضورش در فدراسیون‌ والیبال گفت: هنوز ثبت نام آغاز نشده و تصمیم قطعی را نگرفتم، اما والیبال یکی از رشته‌های است که می‌توانم بگوییم عمرم را پای آن گذاشتم و خیلی خوشحال می‌شوم در المپیک ۲۰۲۴ بنا به قولی که به مردم دادیم، بتواند روی سکو قرار بگیرد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: رفتن روی سکوی المپیک کار بسیار دشواری است، اما من معتقدم این توان را تیم ملی ایران دارد، این علاقه‌مندی وجود دارد که از طریق والیبال دل مردم را شاد کنیم.

وی خاطرنشان کرد: گروه زیادی در دو دهه تلاش کردند تا تیم ملی والیبال به این سطح برسد و نتایج لیگ ملت‌ها نمایانگر این زحمات است، سال دشواری را پیش رو داریم، در یک مرحله انتخابی المپیک یک ماه و نیم آینده در مسکو باید به مصاف قهرمان لیگ ملت‌ها، کوبا و اسلوونی برویم، برنده این رقابت‌ها به المپیک راه پیدا می‌کند و در یک مرحله نیز که چین میزبان آن است باید با کشورهای آسیایی رقابت کنیم که قطعا در این مرحله شانس بیشتری داریم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند