حجت الاسلام والمسلمین عباس محمدحسنی امروز- سه شنبه- در جمع کارکنان سایت پدافند هوایی غدیر زابل گفت: از نظر آموزه‌های دینی نظامی‌گری از با ارزش‌ترین شغل‌ها به شمار می‌رود که در آموزه‌های دینی به راحتی نمی‌توان برای آن نظیری پیدا کرد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش ادامه داد: اینکه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرموده‌اند «لباس نظامی، لباس مبارکی است» ریشه در آموزه‌های دینی دارد.

نماینده ولی فقیه در ارتش با بیان اینکه اگر امنیت نباشد ازدواج، شغل، دانشگاه و خانواده هم نخواهد بود، خاطرنشان کرد: به خاطر اینکه مجاهدان در راه خدا تولید امنیت می‌کنند. شمارش اجرشان در نزد خداوند از عهده ما خارج است.

وی ادامه داد: متقابلاً، مسئولیت نظامیان هم بسیار بالا است. مقام معظم رهبری (دامت برکاته) می‌فرمایند «نظامی‌گری و فرماندهی، غنیمت همراه با غرامت است».

حجت الاسلام محمدحسنی یادآور شد: اگر اجر این شغل بالا است، متناسب با آن رنج و مسئولیتش هم بالا است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: بنا نیست هر روز جنگ شود و دشمنان به سایت یا پادگانی حمله کنند. ممکن است این کار بعد از سال‌ها در یک لحظه‌ای صورت گیرد که ما از آن بی خبریم. بنابراین در طول مسئولیت‌مان باید هوشمندی و هوشیاری خود را حفظ کنیم تا هرگز غافلگیر نشویم.

نماینده ولی فقیه در ارتش تاکید کرد: اکنون ارتش ما مقتدرتر و با آبروتر و بازدارنده‌تر از هر زمان دیگری است. یقیناً اگر دشمن تهدیدات خود را عملی کند پاسخ کوبنده و فراموش ناشدنی را دریافت خواهد کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند