به گزارش عصر سه شنبه پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، در پیام اسحاق جهانگیری آمده است: جان باختن ۲۰ نفر از هموطنان عزیز در حوادث دلخراش جاده ای واژگونی مینی بوس در شهرستان خوانسار و نیز تصادف خودرو با اتوبوس مسافربری در جاده ایرانشهر-بم که منجر به آتش سوزی هر دو دستگاه شد، موجب تألم و تأسف شدید گردید.

در ادامه این پیام آمده است: این حوادث تلخ و غم‌انگیز را به مردم نجیب و صبور استان های سیستان و بلوچستان و اصفهان به ویژه خانواده های داغدیده آنها تسلیت می گویم و از خداوند متعال برای درگذشتگان رحمت و رضوان واسعه الهی و برای مجروحان شفای عاجل مسالت دارم.

معاون اول رییس جمهوری در پیام خود از مسوولان ذی ربط به ویژه استانداران اصفهان و سیستان و بلوچستان خواست تا ضمن رسیدگی فوری به وضعیت آسیب دیدگان و بررسی علل دقیق وقوع این سوانح ناگوار، نتیجه را به اطلاع عموم مردم شریف ایران برسانند و با انجام اقدامات لازم از تکرار این دست اتفاقات تلخ جلوگیری کنند.

در حادثه صبح سه شنبه سقوط یک دستگاه مینی بوس در مسیر بویین میاندشت به خوانسار، ۱۳ کشته و ۹ نفر مجروح برجا گذاشت. در حادثه ای دیگر، برخورد اتوبوس با یک دستگاه پژو در کیلومتر ٣٠ جاده ایرانشهر- بم جان ۷ تن را گرفت

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند