بعد از سپری کردن یک فصل و نیم نه چندان خوب در لیگ برتر و لباس چلسی، آلوارو موراتا زمستان سال قبل و با قراردادی قرضی راهی اتلتیکومادرید شد و در نهایت روخی بلانکوس قرارداد وی را در تابستان امسال دائمی کرد. حالا آلوارو موراتا که در گذشته با رئال مادرید فاتح لیگ قهرمانان هم شده، مدعی شد اگر با اتلتیکومادرید موفق به فتح جام شود این مهم ترین دستاورد دوران ورزشی اش خواهد بود.

آلوارو موراتا گفت: "انتقال به اتلتیکومادرید بهترین اتفاقی بود که در دوران ورزشی ام برای من رخ داده است. اگر بتوانم با لباس این باشگاه به عناوین قهرمانی دست یابم برای من معانی بیشتری خواهد داشت و نسبت به تمامی دستاوردهایی که در گذشته در فوتبالم داشته ام متفاوت خواهد بود."

موراتا در مورد جدایی بازیکنانی چون آنتوان گریزمان و دیگو گودین از این تیم گفت: "بازیکنانی باکیفیت و به ویژه شخصیت های بزرگی اخیرا اتلتیکومادرید را ترک کرده اند. من امیدوار بودم دوران حضور آنها در اتلتیکو ادامه پیدا کند اما هر بازیکنی شرایط و مسیر خاص خود را دارد.

لازم نیست من به شما بگویم که گریزمان چقدر بازیکن بزرگی بوده است. او یکی از بهترین بازیکنانی است که اتلتیکومادرید در سالهای اخیر در اختیار داشته است."

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند