دانیال اسماعیلی فر در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال گفت: خوشحالم که به تیم ملی دعوت شدم. امیدوارم که این اردو مثبت باشد و دروازه ای باشد برای اردوهای بعدی و در ادامه راه هم به بچه ها و هم کادر فنی کمک کند.

این بازیکن درباره دیدار دوستانه مقابل تیم امید اظهار داشت: در پایان این اردو، یک بازی دوستانه خوب با تیم امید داریم که هم برای ما و هم بچه های تیم امید می تواند نکات مثبتی داشته باشد و همینطور کادر فنی. چون شناخت متقابلی از هم به دست می آوریم. امیدوارم پایان این بازی اولا با سلامتی همراه باشد و دوم اینکه دستاورد مورد نیاز کادر فنی را داشته باشد.

اسماعیلی فر در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه بازیکنان حاضر در این اردو شانس زیادی برای پوشیدن لباس تیم ملی ندارند، گفت: من اصلا چنین چیزی نشنیده ام و نظری هم ندارم. در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست. بازیکنانی که دعوت شده اند، بهترین های لیگ و باشگاه های شان هستند و تیم ملی هم هر سال در حال تغییر است و جوانگرایی می کند. همه کسانی که دعوت شده اند، بازیکنان جوانی هستند و خیلی به آینده امید دارند.

او در پایان درباره رقابت با باززیکنانی مثل رامین رضاییان و وریا غفوری گفت: کسانی که در تیم ملی هستند قطعا بازیکنان خیلی خوبی هستند و ما هم باید از فرصتی که در اختیارمان گذاشته می شود، نهایت استفاده را ببریم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند