مهندس تابش مدیر عامل این باشگاه در گفتگویی با پایگاه اطلاع رسانی سپاهان ضمن اعلام خبرفوق گفت:

با توجه به نظرمثبت امیرقلعه نوعی مبنی برجذب کی روش استنلی، مذاکرات متعددی را از مدت ها پیش با وی شروع کردیم ونهایتا پیش قرارداد کی روش  برای ایشان ارسال شده وتوافق لازم حاصل شده وقراراست تا روز دوشنبه قراردادش را امضا وبه باشگاه ارسال کند وسپس روز پنجشنبه به اردوی تیم در ترکیه ملحق شود.

تابش در رابطه با جذب وحید امیری نیز گفت : باشگاه مذاکرات مفصلی را با مدیربرنامه های امیری داشت وتلاش خود را برای جذب او کرد وحتی پیشنهادات وشرایط وی را هم پذیرفت امادر نهایت ایشان ازتصمیمش منصرف شدوبعنوان بازیکن آزادتصمیم گرفت به تیم دیگری بپیوندد.

 او ادامه داد؛ اما با این حال مذاکرات خود را برای جذب  گزینه های جانشین که مد نظر اقای قلعه نوعی می باشند را آغاز کرده ایم وپس از توافق نهایی بزودی اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 وی  همچنین یادآورشد تمام اتفاقات نقل وانتقالی درسپاهان بانظرسرمربی وکادرتیم می باشد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در پایان از هواداران خواست درفصل نقل وانتقالات صبور بوده واجازه دهند کادرفنی سرپرستی تیم فوتبال وارکان باشگاه درکمال آرامش وبا درایت لازم نسبت به جذب بازیکنان اقدام کنندو از ایجاد تنش درفضای مجازی وهمراهی با معاندان سپاهان خودداری کرده تا آنچه شایسته نام وجایگاه باشگاه بزرگ سپاهان است رقم خورده وبازهم شاهد درخشش طلایی پوشان در رقابت های پیش رو باشیم.

 

این مطلب برایم مفید است