سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت: آمد و شد خودرو‌ها در جاده‌های چالوس، هراز مسیر شمال به تهران و مسیر کیاسر به ساری سنگین است.

وی با بیان اینکه ترافیک هم اکنون در جاده سوادکوه و محدوده درون شهری عادی و روان است، افزود: از لحاظ شرایط آب وهوایی، آسمان استان آفتابی و سطح جاده‌ها خشک است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود: آمد وشد خودور‌ها از جاده کرج – چالوس از ساعت ۱۵ امروز ممنوع شد و این ممنوعیت تا ساعت ۲ بامداد فردا ادامه دارد.

سرهنگ قدمی با بیان اینکه هم اکنون در جاده چالوس شاهد گره ترافیکی سنگین هستیم و تا بازگشایی ترافیک این مسیر یکطرفه نمی‌شود، گفت: محدودیت ترافیکی یکطرفه شدن جاده مرزن آباد به کرج که قرار بود ساعت ۱۹ امروز یکطرفه شود با اعلام ماموران پلیس راه در محل با ۲ تا ۳ ساعت تاخیر یکطرفه می‌شود.

سرهنگ قدمی گفت: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که سه جاده چالوس، هراز، سوادکوه را به پایتخت و جاده کیاسر مازندران را به سمنان متصل می‌کند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند