وحید امیری، هافبک باشگاه ترابوزان اسپور ترکیه که سابقه بازی در تیم های نفت تهران و پرسپولیس را دارد، دیروز (دوشنبه) قراردادش را باشگاه ترکیه‌ای فسخ کرد و امروز (سه شنبه) به طور رسمی از تیم ترکیه‌ای جدا شد.

امیری که فصل گذشته در تیم ترابوزان اسپور ترکیه بازی می‌کرد و یک فصل دیگر با این تیم قرارداد داشت، ۱۵۰ هزار دلار به عنوان غرامت گرفت تا به صورت رسمی از ترابوزان جدا شود. مسئولان باشگاه ترکیه ای امروز با اهدای یک یادگاری، ضمن تقدیر از بازیکن ایرانی خود، امیری را بدرقه کردند.

به جز سپاهان و تراکتورسازی که پیشنهاداتی به امیری دادند، او مدنظر سرخپوشان پایتخت است و گابریل کالدرون آرژانتینی نیز علاقه‌مند است این بازیکن را به خدمت بگیرد و به همین دلیل به مدیران پرسپولیس پیام داده تا امیری را جذب کنند. مذاکرات سرخپوشان با مدیر برنامه های هافبک تیم ملی انجام شده  و باید دید در پایان چه اتفاقی رخ خواهد داد.

البته تیم های قطری هم درصدد جذب این بازیکن هستند.

لازم به ذکر است، این بازیکن پس از اینکه ۲ فصل فوق العاده را همراه با پرسپولیس پشت سر گذاشت و به قهرمانی در لیگ برتر رسید و در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هم بازی کرد، تصمیم گرفت با عقد قراردادی ۲ ساله به ترابوزان اسپور ترکیه بپیوندد، اما در این تیم شرایط خوبی را پشت سر نگذاشت و جدا شد.

امیری در ۲ پست هافبک چپ و هافبک دفاعی بازی می‌کند که پرسپولیس در این پست‌ها بازیکنانی از جمله مهدی ترابی، شایان مصلح، امید عالیشاه، احمد نوراللهی، محسن ربیع خواه، کمال کامیابی نیا و ... در اختیار دارد.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند