مهدی قره‌قاشی درباره انفجار خودروی سواری در خیابان گلشهر گرگان اظهار کرد: این حادثه ساعتی پیش در خیابان گلشهر گرگان رخ داد که خودروی «سوناتا» در هنگام حرکت دچار حریق و انفجار شد.

وی ادامه داد: خودرو در ابتدای خیابان گلشهر دوم دچار حریق وانفجار و در نهایت در ابتدای گلشهر چهارم متوقف شد که به دلیل شدت حریق، دو سرنشین داخل خودرو توان خروج از خودرو را نداشتند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان خاطرنشان کرد: بلافاصله تیم اطفا حریق آتش‌نشانی وارد عمل شد و هر دو فرد پس از اطفا حریق از خودرو خارج شدند.

قره‌قاشی بیان کرد: متاسفانه وضعیت سوختگی و جراحت راننده در هنگام خروج و انتقال مساعد نبوده و دچار جراحت شدید و سوختگی بالا شده است.

وی درباره سرنشین دوم خودرو گفت: خوشبختانه وی از با وجود جراحت و سوختگی اما وضعیت بهتری نسبت به راننده داشته است.

رئیس اداره اطلاع‌رسانی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گرگان در خصوص آخرین وضعیت راننده مجروح این حادثه اظهار کرد: متاسفانه پس از انتقال مجروح به بیمارستان شدت جراحات بسیار زیاد بوده است.

علی متکی گفت: متاسفانه با وجود تلاش‌های بسیار همکاران در اورژانس و اجرای «سی پی آر» این فرد جان خود را از دست داد اما فرد دوم در وضعیت بهتری قرار دارد و روند درمان وی در حال انجام است.

فرد فوت شده به نام «سعید روحی نژاد» متولد سال ۱۳۶۴ است و فرد مجروح با نام «محمدرضا روحی نژاد» در بیمارستان بستری است.

این مطلب برایم مفید است
8 نفر این پست را پسندیده اند