fotbollskanalen گزارش داد، سامان قدوس ملی‌پوش ایرانی تیم آمیان در اولین فصل حضورش در لیگ فرانسه عملکرد درخشانی داشت و باعث بقای تیمش در لوشامپیونه این بازیکن در نخستین فصل حضور خود در لیگ فرانسه توانست ۵ گل به ثمر برساند. گل آخر او توانست به تیمش کمک کند تا در لوشامپیونه بماند و سقوط نکند.

قدوس در ارزیابی خود از فصل اول حضورش در آمیان گفت: خوب من فصل را به خوبی در آمیان شروع کردم و توانستم گل‌ها و پاس گل‌های خوبی نیز از خود به جای بگذارم ولی بعد از آن واقعاً خسته شدم چون من بلافاصله از لیگ سوئد به فرانسه آمدم و استراحت نداشتم و سپس جام جهانی و جام ملت‌های آسیا باعث شد تا از نظر فیزیکی و روحی خسته شوم و همین باعث کاهش طراوت در بازی من شد ولی به هر حال سال اول سال آشنایی بود و توانستم تا جایی که می‌شد برای تیمم بازی کنم. قطعاً از فصل اول حضورم در آمیان راضی نیستم و انتظاراتی که داشتم برآورده نشد ولی الان بیشتر تشنه موفقیت هستم. با کادر فنی جدیدی که تیم آورده است شرایط بهتر است و اردوی آمادگی خوبی را سپری می‌کنیم و آماده فصل جدید می‌شویم.

او درباره تغییر پست خود در تیم آمیان نیز خاطرنشان کرد: من در اوایل در میانه‌های زمین به کار گرفته می‌شدم که خودم این پست را خیلی دوست دارم و در آن احساس راحتی می‌کنم ولی در ادامه به کناره‌ها برده شدم و وقتی تیم دفاع می‌کرد در نقش مدافع چپ بودم و اصلاً با این پست آشنایی نداشتم.

بازیکن ایرانی درباره حضور در تیم ملی ایران و حضور مارک ویلموتس به جای کارلوس کی روش گفت: کی روش ۸ سال در تیم ملی فوتبال ایران بود و رفتن او یک جورایی حیف بود چون او پایه‌های تیم ملی فوتبال ایران را بنا کرد و باعث پیشرفت بازیکنان شد. حالا ما مارک ویلموتس را داریم که به نظر مربی فوق‌العاده ای است. من نتوانستم در اردوی اول او در تیم ملی باشم و هنوز شناخت زیادی از او و کارهایش ندارم.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند