در آخرین روز اردیبهشت بود که روزبه چشمی به مدیران استقلال اطلاع داد با توجه به اتمام قراردادش با باشگاه قصد دارد به یک تیم قطری بپیوندد و به این ترتیب می‌خواست از جمع آبی‌پوشان جدا شود و آن‌ها بدانند نباید روی او حساب کنند و زودتر برای جذب بازیکن جانشین اقدام کنند.

حدود ۶ هفته از این ماجرا گذشت و تلاش واسطه‌ها برای یافتن تیم خارجی برای روزبه بی‌نتیجه ماند. این در حالی است که چشمی در ماه‌های گذشته عضو تیم ملی بوده است! حالا حساب کنید دیگر هافبک دفاعی استقلال علی کریمی که نه به جام جهانی رفت و نه جزو نفرات اعزامی به جام ملت‌ها بود روی حرف واسطه‌ها تصور حضور در اروپا را در ذهن پرورش داده بود!

چشمی و کریمی اکنون درصدد بازگشت به استقلال هستند و احتمالاً مدیران باشگاه چالش جدید مالی دیگری را پیش‌رو دارند. یعنی اینکه این دو بازیکن هم مثل حسین حسینی و وریا غفوری درخواست مالی بالایی برای تمدید قرارداد ارائه کنند. 

یکی از اعضای هیئت مدیره در همین خصوص گفته تراکتورسازی، پدیده و سپاهان احتمالاً خواهان چشمی و کریمی باشند، اما نهایتاً حاضر به پرداخت دستمزد ۲ میلیاردی به آن‌ها هستند. اگر این دو بازیکن نخواهند ۵۰۰ میلیون کمتر بگیرند و در تهران و استقلال بازی کنند باید به آن‌ها اجازه داد به همان تیم‌ها ملحق شوند!

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند