مهدی سهرابی  درباره اعلام اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری مبنی بر اینکه تست دوپینگ این رکابزن مثبت شده، اظهار داشت: بهمن سال ۹۶ و هنگامی که برای مسابقات قهرمانی جاده آسیا در کیش اردو داشتیم ماموران وادا برای گرفتن تست به کیش آمدند و از ما تست گرفتند، ۲ هفته بعد اعلام شد که تمام تست‌ها منفی بوده و حتی مستندات آن موجود است. متاسفانه پس از گذشت یک سال و نیم از این موضوع به من اعلام کرده‌اند که ممکن است از ماده ممنوعه استفاده کرده باشم. جای تعجب دارد چطور به راحتی با آبروی یک ورزشکار بازی می‌کنند و عنوان می‌کنند که من از ماده ممنوعه استفاده کرده‌ام.

وی ادامه داد: در اردوی کیش تست دوپینگی که از ما گرفتند ایراد قانونی داشت چون ۱۰ نفر از ملی‌پوشان را به اتاق مکانیسین تیم بردند و آنجا با هم از ما تست دوپینگ گرفتند. البته چون پاسپورت معتبر یا ID کارت همراهمان نداشتیم این نوع تست‌گیری از نظر قانونی ایراد داشت. من مطمئن هستم که دوپینگ نکرده‌ام.

عضو تیم ملی دوچرخه‌سواری در پایان تصریح کرد: از مسئولان فدراسیون دوچرخه‌سواری، وزارت ورزش و نادو ایران درخواست دارم کمکم کنند تا بتوانم از حق قانونی‌ام دفاع کنم. به این رأی صادره معترض هستم و تلاش می‌کنم تا از حقم دفاع کنم.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند