سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران گفت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر دیروز چهارشنبه ۱۲ تیرماه اعمال شد و تا ساعت ۶ صبح روز یک شنبه ۱۵ تیرماه در جاده‌های استان به اجرا در خواهد آمد.

وی افزود: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه ۱۴ تیرماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۵ تیرماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ روز جمعه تا ساعت ۲ روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

وی گفت: تردد کلیه تریلر‌ها از محور هراز ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی که از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۲ تیرماه ممنوع شده بود  از ساعت ۶ صبح تا ساعت ۲۴ روز‌های امروز پنجشنبه و جمعه از جاده هراز ممنوع است.

وی افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه از محور‌های کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ قدمی گفت: در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه و به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت‌های مقطعی از مسیر شمال به جنوب و یا جنوب به شمال محور‌های هراز و کرج – چالوس اعمال خواهد شد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محور‌های مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند