سیاوش یزدانی که با سر و صدای زیادی از سپاهان به استقلال پیوسته، درباره حضورش در تمرینات استقلال و اتفاقات بازی سپاهان - پرسپولیس در لیگ هجدهم با خبرورزشی به گفت‌وگو نشست که در ادامه بخشی از آن را می‌خوانید.

در این مدت جو استقلال را چطور دیده‌ای؟

قبل از هر چیز باید بگویم من از یک تیم بزرگ به نام سپاهان به استقلال آمدم که تیمی پرافتخار است، برای همین با بازی برای تیم‌های بزرگ آشنایی دارم و تلاشم این است که یک مهره خوب برای استقلال باشم. به استقلال نیامده‌ام که مهره‌ای معمولی باشم.

قبل از اینکه به استقلال بیایی عکسی از تو با لباس تیم پرسپولیس منتشر شد! داستان آن عکس چه بود؟

بله، زمانی که لیگ یک بازی می‌کردم و در سیاه‌جامگان توپ می‌زدم و سال خیلی خوبی هم داشتم، پیشنهادات متعددی از لیگ برتر برایم رسید و در نهایت تصمیم گرفتم به تیم پیکان بروم. البته با سیاه‌جامگان قرارداد داشتم و آن‌ها هم می‌خواستند مرا بفروشند و روزی که می‌خواستم برای پیکانی شدن راهی این باشگاه شوم آقای عباسی مالک باشگاه سیاه‌جامگان به من تلفن کرد و گفت علی دایی از او خواسته من به تمرین پرسپولیس بروم.

پذیرفتی؟

در آن برهه آینده‌ام دست خودم نبود و بازیکن باشگاه بودم. به تمرین پرسپولیس رفتم و یک ماه هم آن‌جا تمرین کردم و فکر کنم در یک بازی دوستانه با پدیده که ۲ بر یک برنده شدیم یک گل هم برای پرسپولیس زدم.

چه شد که در پرسپولیس نماندی؟

پس از حدود یک ماه و خرده‌ای تصمیم گرفتم در آن تیم نمانم! چون ۵، ۶ مدافع خیلی خوب داشتند. محمدرضا خانزاده، نورمحمدی، اومانیا و محسن بنگر آن‌جا بودند و می‌گفتند سیدجلال حسینی هم می‌آید که فکر کنم آمد. در کل خیلی شرایط سخت بود. برای همین با آقای عباسی حرف زدم و گفتم با آن شرایط در پرسپولیس بازی به من نمی‌رسد که در نهایت مسئولان سیاه‌جامگان راضی شدند به پیکان بروم.

فکر نمی‌کنی در آینده این موضوع برایت دردسرساز شود؟

نه! آن زمان من بازیکن سیاه‌جامگان بودم و آن‌ها می‌خواستند به زور مرا به پرسپولیس بفروشند. من اختیاری از خودم نداشتم و این مسائل در فوتبال حرفه‌ای حل و فصل شده است.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند