در اردوی تیرماه سال گذشته تیم فوتبال پرسپولیس تهران در کرواسی، اتفاق عجیبی رخ داد و زمانیکه برخی‌ها پول تسویه با هتل را نداشتند، برانکو ایوانکوویچ پول شان را پرداخت و اعلام کرد این پول را در تهران از اسپانسر خواهد گرفت، اما زمانیکه به تهران آمدند، برانکو درخواست کرد تا با او تسویه حساب شود که این اتفاق رخ نداد و  سرانجام مرد کروات به عربستان رفت.

البته برخی‌ها در این مدت اعلام کردند که پول برانکو پرداخت شده و مشکلی وجود ندارد، اما سرمربی سابق پرسپولیس با ارسال نامه‌هایی در این باره  اعلام کرد که هیچ پولی بابت پرداخت پول سوئیت در کرواسی به او داده نشده و هچنان در صدد دریافت مطالباتش است.

افرادی که سرمربی سابق پرسپولیس در کمپ واراژدین پول هتل آن‌ها را پرداخت کرد،   از عوامل حامی مالی باشگاه و  گروه تلویزیون اینرنتی پرسپولیس بودند که  یکی از آن‌ها در سال‌های اخیر جزء نفرات پرنفوذ در بخش روابط عمومی باشگاه بود.   

شنیده می‌شود در شرایطی که فرد مذکور و گروهش در زمان سفر به کرواسی از حامی مالی ۸۰۰ یورو گرفته بودند، اما خود داری آن‌ها از پرداخت هزینه سوئیت هتل سبب می‌شود برانکو ۱۲۰۰ یورو از جیبش برای اقامت آن‌ها در این سوئیت هزینه کند به شرط اینکه پس از بازگشت به تهران فرد مذکور پول را به سرمربی کروات بازگرداند. حتی برخی ادعا‌ها حکایت از این دارد که آن فرد پس از بازگشت به تهران با وجود دریافت پول از حامی مالی بازهم پول برانکو را برنمی گرداند.  

البته یک منبع آگاه چنین موضوعی  را رد و اعلام می‌کند به هیچ وجه قرار نبوده پولی از جیب اعضای این گروه تلویزیونی به برانکو داده شود بلکه حامی مالی باشگاه تعهد کرده است پول برانکو را بازگرداند که تاکنون هم چنین کاری انجام نداده است.

 

این مطلب برایم مفید است