امیرمهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره نامه اخیر دبیرکل فیفا به فدراسیون فوتبال اظهار کرد: رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه تلاش‌ها برای دریافت مطالبات فدراسیون و باشگاه‌ها (پرسپولیس، استقلال و…) از فدراسیون بین المللی فوتبال در کنگره اخیر فیفا هم مذاکرات مفصلی با دبیرکل فیفا، مسؤلین مالی و سایر مراجع مرتبط این نهاد بین المللی داشت.

وی افزود: این فرآیند در ماه‌های گذشته هم در قالب جلسات و هم در مکاتبات متعدد ادامه داشته است.

سخنگوی فدراسیون فوتبال همچنین گفت: ماحصل این فرآیند به نامه جدیدی از دبیرکل فیفا انجامید. در نامه اخیر دبیرکل فیفا به این نکته اشاره شده که فیفا به دنبال بررسی همه ظرفیت‌ها و راهکارها جهت پرداخت مطالبات فوتبال ایران است.

علوی افزود: وی عنوان کرده که به زودی فدراسیون فوتبال کشورمان را از نتیجه تلاش‌های فیفا مطلع خواهد کرد. در همین حال، دبیرکل فیفا در نامه خود عنوان کرده که موضوع پرداخت مطالبات فوتبال ایران از اولویت‌های اصلی فدراسیون جهانی است که این موضوع نشان می‌دهد فیفا قصد تعامل و همکاری با فدراسیون فوتبال و باشگاههای ایرانی را دارد.

وی در ادامه بیان کرد: استراتژی فدراسیون فوتبال در تلاش برای دریافت مطالبات این فدراسیون و همچنین باشگاه‌ها از فیفا با قدرت ادامه خواهد داشت. البته مطالبات فدراسیون چندین برابر باشگاه‌ها است و پرداخت مطالبات سرمربی تیم ملی و کادر تیم‌های ملی از همین محل پیش بینی شده‌است.

علوی همچنین تاکید کرد: مسیر فدراسیون در جهت دریافت مطالبات باشگاه‌ها استوار خواهد بود. بر این اساس، امید داریم در نهایت فیفا با اتخاذ راهکاری مناسب، مطالبات باشگاه‌های ایرانی و همچنین فدراسیون فوتبال ایران را بپردازد.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند