سرهنگ علی آقا کارخانه در تشریح این خبر بیان داشت: ساعت ۷:۱۵ صبح دیروز ماموران گشت کلانتری ۱۴۵ ونک در جریان تخریب شیشه در ورودی باشگاه پرسپولیس در خیابان شیخ بهایی قرار گرفتند که سریعا در محل حاضر شدند.

وی افزود: یکی از نگهبانان با مراجعه به پلیس بیان داشت در ساختمان بودم که ناگهان صدای شکسته شدن شیشه‌ ای را شنیدم که وقتی به پایین آمدم مشاهده کردم جوانی جلوی در است و با دیدن من ترسید و فرار کرد.

سرکلانتر سوم ادامه داد: با بدست آوردن مشخصات ظاهری فرد مورد نظر و حسب جستجوی سریع در محل، متهم دقایقی بعد در حوالی باشگاه مشاهده و دستگیر شد که در بازرسی از او یک قبضه چاقوی کوچک کشف شد.

این مقام انتظامی ادامه داد: در تحقیقات اولیه از متهم مشخص شد وی ساکن یکی از استان ‌ های هم ‌ جوار بوده و مدتی است به ‌عنوان کارگر در تهران کار می ‌ کند و به نظر می ‌ رسد اختلال روانی دارد که البته نیاز به بررسی از سوی مراجع ذی صلاح دارد. وی اظهار داشته که شب گذشته قرص ترامادول مصرف کرده است.

انگیزه‌اش را از انجام این عمل، بازی در تیم پرسپولیس اعلام کرده که همواره از کودکی آرزویش بوده است و چون به آرزویش نرسیده امروز صبح به باشگاه مراجعه و با مشت شیشه در ورودی را تخریب کرده است.

سرهنگ کارخانه در خاتمه بیان کرد: متهم هم اکنون بازداشت و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند