رضا پرستش خودش را به عنوان «بدل ایرانی لیونل مسی» معرفی کرد و خیلی زودتر از آن چه انتظارش را داشت، به شهرت جهانی دست رسید. او به ورزشگاه نیوکمپ رفت و مورد توجه رسانه‌های اسپانیایی هم قرار گرفت. البته شخص لیونل مسی خیلی از دیدار با بدل ایرانی‌اش خوشحال نبود. پس از آن رضا پرستش راهی روسیه شد و برای حضور در جام جهانی حتی خیابان‌های مسکو را به هم ریخت. کار به جایی رسید که رضا پرستش دستگیر شد. حالا خبری در رسانه‌های اروپایی منتشر شده که اگر حقیقت داشته باشد، به ضرر لیونل مسی و حتی بدل ایرانی او خواهد بود.

خبری که ابتدا در صفحات مجازی منتشر شد اما کم کم رنگ واقعیت به خود گرفت. خبر ارتباط رضا پرستش با ۲۳ زن. زنانی هم که بر اساس همین شایعه حالا تصمیم گرفته‌اند از بدل ایرانی مسی شکایت کنند. البته رضا پرستش این شایعات را تکذیب می کند اما رسانه‌های خارجی یکی پس از دیگری به انتشار این خبر پرداخته اند. ابتدا روزنامه ایتالیایی کوریره دلا اسپورت درباره این شایعه خبری را منتشر کرد.

پس از آن سایت رسانه مارکای اسپانیا هم آن را منتشر کرد.

5215188

با این حال رضا پرستش این اتفاق‌ها را تکذیب کرده است. اگر این اخبار به طور رسمی تایید شود، عواقب سختی در انتظار لیونل مسی ایران خواهد بود.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند