مرتضی پورعلی گنجی مدافع ملی‌پوش فوتبال ایران در اینستاگرام خود خاطره جالبی را از یک شوخی قدیمی بین خودش و علیرضا بیرانوند منتشر کرد که بعدها این به واقعیت پیوست.

مرتضی پورعلی گنجی در اینستاگرام نوشت:

یادمه وقتی با علی بیرانوند تو خوابگاه نفت تهران بودیم همش تو سر کله هم میپریدیم و شوخی میکردیم و هنوزم همون خصوصیات رو داریم و با هم مثل قبلیم و یادمون نرفته که از کجا اومدیم و گذشته فوتبالیمون چی بود. یبار سر تمرین به علی گفتم من از تیم ملی امید میرم تیم ملی بزرگسال تو هم از نفت تهران بیا تیم ملی سال ۲۰۱۴ ‎علی به شوخی بین بچه‌ها گفت که مرتضی اینجوری گفته ... همه هم به شوخی میخندیدن به حرفایی که زده بودم،

‎که بعد بازی‌های تیم ملی امید به تیم ملی بزرگسال دعوت شدم که کل بچه‌های تیم نفت و تیم ملی امید شوکه شده بودن ‎فقط خواستم بگم هیچوقت به ارزو‌های دیگری نخندیم و تیکه نندازیم که اگه تلاش کنی و خدا بخواد لطف کنه همه جوره هوای ادمو داره، ‎و از اون حرفم ۵ سال میگذره و همیشه علی اون حرفمو یادشه.

‎شد که من و علی بیرانوند با لطف خدا در جام جهانی حضور پیدا کردیم و علی که میخندید به حرفام همیشه حواسش هست به حرفام باید باور داشت نه اینکه بخنده و علی هم که نگم براتون حاج اقا کریییییس چطوررررری رو استاد کرد که با یه ایرانی اونم یه لر هیچ وقت نباید کل کل کنه.

 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند