از پوست کردن پرتقال گرفته تا نوشیدن یک آبمیوه پاکتی، برای بسیاری از کارهای روزمره راهی خلاقانه و ساده‌تر وجود دارد. مردم از سراسر دنیا ترفندهایی که برای راحت‌تر شدن زندگی کشف کرده‌اند را با دیگران به اشترک می‌گذارند که در ادامه می‌توانید تعداد از آن‌ها را مشاهده کنید.

یکی از موارد جالب توجه، استفاده از چوب غذاخوری ژاپنی برای خوردن پفک و اسنک است. با این روش دیگر انگشتانتان کثیف نمی‌شود و از طرفی این کار در صورتی که امکان شستن دست‌ها وجود نداشته باشد، بهداشتی‌تر هم هست.

می‌خواهید سطل بزرگی را پر از آب کنید؟ خاک انداز به کمکتان می‌آید. یک خاک انداز را همانطور که در تصویر می‌بینید، در سینک دستشویی قرار دهید تا دیگر نیازی به بلند کردن سطل نداشته باشید.

بیسکوییت‌های کرم‌دار برای سقوط درون چای یا شیر ساخته شده‌اند. برای جلوگیری از این اتفاق می‌توانید چنگال را داخل کرم بیسکوییت قرار دهید.

تا حالا برایتان پیش آمده که غذا را بعد از گرم کردن از ماکروفر بیرون بیاورید و ببینید فقط روی غذا گرم شده؟ برای گرم شدن کامل غذایتان، داخل غذا حفره‌ای به همان صورتی که در عکس می‌بینید ایجاد کنید.

در این روزهای گرم تابستان چه چیزی به اندازه‌ی یک نوشیدنی گرم ناامید کننده است؟ برای سرعت بخشیدن به روند خنک شدن نوشیدنی، یک دستمال کاغذی خیس را دورش بپیچید.

می‌خواهید نوشته‌هایتان را خط بزنید اما باز هم از پشت خطوط، حروف نوشته شده پیداست؟ برای حل این مشکل باید روی متن مورد نظر، حروف دیگری بنویسید تا خوانا نباشند.

 

این مطلب برایم مفید است
23 نفر این پست را پسندیده اند