طبق آخرین اطلاعات غیر از الکس نوری، نام گابریل کالدرون آرژانتینی هم در فهرست سرخ‌ها دیده می‌شود. دقایقی قبل یکی از کانال‌های تلگرامی اقدام به انتشار لیست رزوهتلی کرده است که پرسپولیسی‌ها در استانبول با هفت اتاق رزرو کرده اند. در لیستی که این کانال منتشر کرده علاوه بر ایرج عرب، مهدی محمد نبی و علی رغبتی سه عضو هیات مدیره این باشگاه نام دو مربی و دو مدیر برنامه نیز دیده می‌شود. از هفت اتاق رزرو شده دو اتاق برای الکساندر نوری و گابریل کالدرون آرژانتینی رزرو شده است و این نشان می‌دهد امروز مدیران پرسپولیس با این دو مربی مذاکرات جدی را انجام خواهند داد.

در این لیست اما نکته جالب حضور دو مدیر برنامه است. یک مدیربرنامه ایرانی و یک مدیربرنامه کروات به نام الکس آگوستینچیچ که به نظر می‌رسد مدیربرنامه الکساندر نوری باشد. او مدیربرنامه نیکو کواچ سرمربی کروات تیم بایرن مونیخ نیز بوده است.

آلمانی، آرژانتینی یا...

حالا باید دید پرسپولیسی‌ها در این هتل لاکچری با ویو فوق العاده اش که براساس اعلام این کانال تلگرامی حدود پانزده میلیون تومان هزینه داشته است با کدام یکی از گزینه‌ها به توافق میرسند. با این وجود به نظر می‌رسد تا الان شانس الکساندر نوری مربی جوان ایرانی-آلمانی که سابقه هدایت وردربرمن در بوندس لیگا را دارد بیش از مربی آرژانتینی باشد. کالدرون یک مربی باتجربه آرژانتینی است که در سال‌های گذشته هدایت تیم ملی عربستان و باشگاه‌هایی از این کشور را به عهده داشته است. با این وجود به نظر می‌رسد کار مدیران پرسپولیس با مذاکره با این دو گزینه به پایان نرسد چرا که گفته می‌شود وکیل ماسیمو کاررا مربی جوان ایتالیایی نیز در استانبول با آن‌ها دیدار خواهد کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند