علیرضا قنادان مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر در صفحه شخصی خود در توییتر با طرح ادعایی عجیب درباره برخی رانندگان تاکسی‌های اینترنتی نوشت: «در جلسه امروز گزارشی از بررسی سوابق جرایم کیفری "بسیار خطرناک" یک نمونه ۱۰۰۰ نفری از رانندگان یکی از تاکسی‌های اینترنتی شناخته شده در هفته اخیر از سوی یکی از نهادهای انتظامی اعلام شد که حتی برای طرفداران آنها، تکان دهنده بود. این روند شرم‌آور جذب راننده را متوقف کنید!»

وی در پاسخ به پرسش یکی از کاربران خود مبنی بر اینکه «یعنی سوءپیشینه راننده ها چک نمیشه؟»، گفت: ادعا شده است که روی پیشینه راننده‌ها بررسی دارند. برای سنجش میزان صحت این ادعا گویا یک نمونه ۱۰۰۰ نفره بررسی سوء‌پیشینه شده‌اند که نتایج واقعا نگران‌کننده است. برای خود بنده اصلا قابل باور نبود. فارغ از اختلاف نظر حمل‌ونقلی، این حداقل مسؤلیت اجتماعی چنین سرویسی است.

5212962

فرد دیگری با نام رضا الفت‌نسب؛ عضو هیئت مدیریه اتحادیه کشوری کسب و کار مجازی و موسس انجمن صنفی‌ کسب و کارهای اینترنتی در واکنش به توییت مذکور نوشت:  «جالبه. این گزارش اگر وجود خارجی داشته باشه اول باید برای اتحادیه کسب و کار مجازی( به عنوان ارائه دهنده مجوز به تاکسی های آنلاین ) بیاد. دست ما که نرسیده.

آقای مدیر طرفدار استارت آپ هشتگ این پست کاملا تخریبی است».

5212964

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند