نام‌ها را کنار هم قرار دهید. تقریبا نقطه مشترکی ندارند. مثلا امید نورافکن یا رضا نادری،مثلا علی علیپور یا وریا غفوری،حسین حسینی ،علی کریمی و حتی برانکو! شاید باورش سخت باشد اما همه این‌ها در نهایت به یک واسطه به هم ربط پیدا می کنند. همه یک وجه مشترک و کسی که پشت همه این ها قرار گرفته. 

کسی که نامش نیست اما کنار برانکو و خیلی از مربیان بلوک شرق بوده . تقریبا همه این بازیکنانی که این روزها سر از بلژیک و کشورهایی چون هلند و بقیه در آورده اند، نخ کلاف شان به او گره می خورد و کسی است که این روزها و در فصل نقل و انتقالات در ارائه این پیشنهادهای نجومی بازیکنان نقش دارد.

شاید برای یک تیم هیچ چیز بدتر از این نباشد که چند بازیکن و مربی اش مدیر برنامه هایی واحد داشته باشند و امان از روزی که منافع آقای مدیر و باشگاه دچار تضاد شود. استقلال و پرسپولیس حالا این اشتباه را مرتکب شدند و شرایط شان بدجور به هم پیچیده است. حالا فردی که روزی عابدینی درباره اش گفته بود به برانکو بازیکن بی کیفیت انداخته، برای استقلال و مدیرانش می گوید چه کسی را نگه دارند و چه کسی را برکنار کنند!

نامه فرصت سوزی علیه پرسپولیس لو می رود و قیمت بازیکنان هم تصاعدی بالا می رود. پسر فوتبالی خوبی که روزی خودش قربانی چنین حوادثی شد و فوتبالش سوخت، چطور امروز برای بازیکنانش و فوتبال ایران خط و نشان هایی می کشد که حاصلش ضرر دست جمعی است، پرسشی شده، بی پاسخ!

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند