پس از جدایی احتمالی برانکو ایوانکوویچ از هدایت تیم فوتبال پرسپولیس تهران و حضور در الاهلی عربستان، رسانه‌های سعودی با انتشار اخبار مختلف درباره این مربی نوشتند و قرار است مراسم معارفه برانکو ایووانکویچ امشب (دوشنبه) با حضور خبرنگاران و عکاسان عربستانی برای حضور در تیم فوتبال الاهلی عربستان برگزار شود و این سرمربی به صورت رسمی هدایت الاهلی را برعهده بگیرد.

پس از جدایی مرد کروات، هواداران پرسولیس صبح امروز (دوشنبه) حضور در محل ساختمان باشگاه پرسپولیس خواستار استعفا اعضای هیئت مدیره و ایرج عرب شدند و مسئولان تیم سرخپوش نیز تلاش می کنند تا او را بازگرداند و مهدی ذاکر، مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان بیان کرد که او با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد و نمی تواند با الاهلی قرارداد ببندد.

البته او از طریق وکیلش به پرسپولیسی ها پیام داده که حاضر نیست به ایران بازگردد و باید دید وضعیت او چه خواهد شد.

لازم به ذکر است با وجود اینکه عربستانی‌ها از عقد قرارداد با برانکو اطمینان دارند و همه چیز را تمام شده می‌دانند، اما ایرج عرب، مدیرعامل پرسپولیس صبح امروز (دوشنبه) بیان کرد، نامه‌ای روز گذشته از سوی برانکو به باشگاه آمد که در آن عنوان شده بود من کارم را در پرسپولیس انجام دادم و می‌خواهم در فضای دیگری کار کنم و اگر می‌شود رضایت ۲ طرفه برای فسخ قرارداد بدهیم، اما ما با او قرارداد داریم و همه کارشناسان حقوقی هم که به باشگاه آمدند، مورد مشورت قرار گرفتند و اعلام کردند که این قرارداد به طور کامل پابرجاست و با توجه به نامه‌ای که به او دادیم این قرارداد باید ادامه پیدا کند. با توجه به خدماتی که برانکو به باشگاه داشت و رضایتی که ما از او داشتیم از وی خواستیم که کارش را با پرسپولیس ادامه دهد و به توافقاتی که انجام شده پایبند باشد. به هر حال همه تلاش خود را کردیم تا مطالبات او پرداخت شود.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند