صادق محرمی، مدافع راست تیم ملی است که نتوانست خودش را در لیگ کرواسی نشان دهد. پس از آنکه دانیال اسماعیلی‌فر، مدافع تراکتوری‌ها که مسئول بستن سمت راست خط دفاع این تیم در دو فصل گذشته بود، مجبور به بازگشت به اصفهان شد، تراکتوری‌ها به دنبال گزینه‌های دیگر رفتند. اتفاقاً محرمی یک بازیکن سرعتی و تکنیکی است و به عنوان یک استعداد جوان در فوتبال ایران خودش را ثابت کرد و تراکتوری‌ها دنبال آن هستند با جذب این بازیکن قدرت خط دفاعی خود را افزایش بدهند.

اسماعیلی‌فر دو فصل موفقیت‌آمیز در تراکتورسازی داشت، اما به خاطر قراردادی که با باشگاه ذوب‌آهن دارد، با پایان یافتن دوران خدمت سربازی به این تیم اصفهانی برگشت. از این رو احتمالاً باشگاه تراکتورسازی به جای این بازیکن، صادق محرمی را در اختیار بگیرد. مشکل بزرگ بر سر راه جذب محرمی، مبلغ رضایتنامه این بازیکن است. باشگاه دیناموزاگرب فقط به شرطی راضی به جدایی محرمی می‌شود که تراکتوری‌ها یا سایر باشگاه‌های خواهان این بازیکن، مبلغ بالایی برای جذب او بدهند.

البته این هم مشکل بزرگی برای تراکتوری‌ها نمی‌سازد زیرا پس از خصوصی شدن مدیریت این باشگاه، شرایط به طور کلی تغییر کرده و آن‌ها به راحتی می‌توانند اقدام به جذب بازیکنان ملی‌پوش و لژیونرها کنند. همین اتفاق فصل گذشته برای اشکان دژاگه، مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی رقم خورد و اصلاً بعید نیست باشگاه بتواند صادق محرمی را نیز جذب تیم خود کند.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند