اسدالله بادامچیان در مراسم سالگرد پنجاه و چهارمین سالگرد شهدای موتلفه گفت: مسئله شهدای سال ۴۴ یک رویداد تاریخی عادی نیست. این مصاف از زمان حضرت آدم آغاز شده و به ظهور حضرت حجت ختم خواهد شد.

وی افزود: همیشه انسان‌های ارزشمندی برای خدا قیام کردند و برخی به لقاءالله رسیدند و برخی در حال انتظار هستند. این نیست که فقط افرادی افرادی تأثیرگذار باشند که شهید شده‌اند.

بادامچیان تاکید کرد: امام به ما گفت که برای خدا با هم موتلف شوید و این افتخار بر سینه موتلفه کوبیده شد. موتلفه هم در این مسیر هیچگاه درگیر موضوعات سیاسی و حزب‌بازی نشد و تا به حال برای خدا انجام وظیفه کردیم.

دبیر کل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: خاطره این شهیدان سال ۴۴ در آن سال‌ها باقی نمی‌ماند و هنوز هم انسان‌ساز و نشان‌دهنده و تقویت‌کننده نبرد حق و باطل است. در آن سال رژیم‌های مستکبر گمان نمی‌کردند که ما روزی پیروز شویم.

وی یادآور شد: حال ما گام اول را گذراندیم و امروز در گام دوم هستیم. امروز حقانیت ما بهتر از پیش برای مردم روشن شده است. شما به همین سفر نخست‌وزیر ژاپن برای رساندن پیام ترامپ به رهبر انقلاب نگاه کنید. این اقتدار از کجاست؟ معلوم است که این موضوع در جهان همچون موجی بزرگ عمل می‌کند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند