«صادق ورمزیار» درباره رای صادر شده از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال مبنی بر محرومیت ۱۰ ساله اش از تمامی فعالیت‌های فوتبالی، اظهار داشت: به رای صادر شده در شورای استیناف فدراسیون فوتبال اعتراض خواهم کرد.

وی افزود: در حکم صادر شده امکان تجدید نظر وجود دارد و به طور حتم با جدیت این کار را انجام خواهم داد.

مدیر اسبق آکادمی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: به زودی مدارک و مستندات خود را در اختیار شورای استیناف فدراسیون فوتبال قرار خواهم داد.

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال پس از بررسی پرونده جنجالی جعل و تخلف در آکادمی فوتبال باشگاه استقلال تهران در نهایت مدیرعامل وقت (سیدرضا افتخاری) و مسئول آکادمی این باشگاه را جمعاً به ۱۵ سال محرومیت از فعالیت‌های فوتبالی محروم و به پرداخت جریمه نقدی یک میلیارد ریالی محکوم کرد.

بر اساس حکم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، سیدرضا افتخاری، مدیرعامل پیشین استقلال به ۵ سال محرومیت از فعالیت‌های فوتبالی و ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است.

صادق ورمزیار مسئول وقت آکادمی فوتبال استقلال نیز به ۱۰ سال محرومیت از تمامی فعالیت‌های فوتبالی و ۵۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است.

محکومان می‌توانند به رای کمیته اخلاق اعتراض کنند و امکان تجدیدنظرخواهی در این احکام وجود دارد.

پرونده آکادمی باشگاه استقلال تهران به جهت جعل، قصور و سوء استفاده از موقعیت هم‌چنان در دادسرای فرهنگ و رسانه مفتوح است و متهمان این پرونده باید پاسخگوی جنبه‌های کیفری اتهام خود در دادسرا باشند.

در زمان مدیریت افتخاری بر باشگاه استقلال و ریاست ورمزیار بر آکادمی فوتبال استقلال، با استفاده از ابراز مجعول و دست کاری در قراردادهای برخی از بازیکنان و هم‌چنین جعل اسناد، تخلفاتی رخ داده بود که اکنون کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال مدیرعامل و رییس اکادمی وقت باشگاه را در این ماجرا محکوم کرده است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند